Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh Medżik bardzo mi przykro. tak jak mowiłam...ja tez przeczuwałam ze bedziesz w ciazy...
powiedz chłopakowi o wszystkim, lepiej zeby dowiedział sie od Ciebie niz od fałszywych ludzi ktorzy jeszcze moga wam zatruc zycie. swoja droga to ja myslałam ze on o wszystkim wie od samego poczatku..hmm
teraz jest ciezko ale potem zobaczysz ze dziecko to cos najwspanialszego Smile. nie załamuj sie. przeciez zaszłas w ciaze nie z byle kim prawda?
zycze powodzenia w rozmowie z rodzicami!
im o kolezance nie mow.
Medzik idz teraz do apteki po kwas foliowy- Folik. i łykaj po 1 tabletce dziennie (0,4mg). na ultoce jest wszystko napisane. no i dbaj o siebie i malenstwo!!!
bedzie dobrze!! :* 3maj sie!
ps- nie mozesz umowic sie prywatnie?

Dodano po 1 minutach:

i odwiedzaj nas na forum, jesli nie chcesz pisac ogolnie to mozesz wysyłac prywatne wiadomosci, ja chetnie słuze pomoca i rada Smile
a cudownym kolegom i kolezance zanies test i rzuc w oczy Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajś kurdę przez taki feralny stosunek musiało jednak dojść do zapłodnienia, które jednak nie oszukujmy się, ale było przewidziane.. czekałyśmy razem z Tobą tylko na cud..
ale Twoi znajomi są okropni, ciekawe czy wzbudzą się w nich jakiekolwiek uczucia, że przez to co zrobili skrzywdzili Cię jednak, wiem że dziecko jest wspaniałym darem od Boga, ale dobrze wiemy jak było w Twoim przypadku-chciałaś później.. masz niespełna 20 lat, jesteś młoda, ale wierzę, że sobie poradzisz.. teraz tylko będzie dobrze, tylko powiedz o wszystkim Twojemu najbliższemu Smile odnośnie rodziców to 3mam kciuki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiedziałam o wszystkim swojemu chłopaku – trochę był zły że nie powiedziałam o tym wcześniej ale że jestem w ciąże to się ucieszył, teraz mamy w planach ślub. Natomiast od rodziców musiałam trochę się nasłuchać ale ogólnie już jest ok. U ginekologa byłam prywatnie – jest ok. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ciesę się ,że tak poszło, życzę Wam wsystkiego co najlepsze,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

medzik no widzisz.
najwazniejsze ze masz juz za soba Smile
szkoda ze slub jest wynikiem ciazy ale w wiekszosci "wpadek" tak własnie sie dzieje.
nic nie pokolei tylko bym powiedziala od tyłu Razz
zdrowia zycze dla maluszka Smile no i odwiedzaj nas czasem Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprawdzałem po seksie prezerwatywę. nalałem do niej wody. Niedaleko czubka było małe pęknięcie,gdy nacisnąłem na gumkę woda wylewałą się cieniutkim strumieniem.. Nie liczymy dni płodnych przez obserwację śluzu tylko kalendarzykiem online. Dziewczyna ma regularne cykle ok 25dni. W kalendarzyku jest że od 10 czerwca ma dni niepłodne. Okres ma mieć ok. 19czerwca. Jest jakaś opcja przesuniecia dni płodnych?Że teraz była owulacja i mogło dojść do zapłodnienia?.. No nie wiem co już myśleć, boję się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Steve a po co Ty tak sprawdzasz te gumki? moze podczas stosunku była cała,dopiero jak zaczałes ja dotykac w kazdym miejscu to pojawilo sie uszkodzenie.
nie panikuj za wczasu i nigdy nie koncz w srodku, nawet jesli macie zabezpieczenie, bo sam widzisz ze moze byc zawodne.
ja bym na kalendarzykach internetowych sie nie opierała, one czesto sie myla. a nie ma to jak własna obserwacja organizmu, od sluzu poprzez mierzenie temp.


stevemajster napisał:
Jest jakaś opcja przesuniecia dni płodnych?

tylko antybiotyk jest w stanie namieszac z dniami płodnymi i owulka, no i choroba Smile
a to ze jest napisane w kalendarzyku np. owulacja 15czerwca to wcale nie znaczy ze tak bedzie. to tylko w przyblizeniu. moze byc wczesniej lub pozniej dlatego nie bazujcie tylko na tym.

dla pewnosci mozna zrobic test po 16dniach od stosunku i sie wyjasni czy jest w ciazy czy tez nie lub czekajcie cierpliwie do okresu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Steve a po co Ty tak sprawdzasz te gumki?

Nerwica ;d


wind_of_hope napisał:
tylko antybiotyk jest w stanie namieszac z dniami płodnymi i owulka, no i choroba


stres chyba też.. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 2:43 pm    Temat postu: dni płodne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba obserwować śluz ja tak robię od lat i nigdy nie byłam w niechcianej ciąży. owulacje może przesunąć wiele np zmiana klimatu za każdym razem!. przeziębienie ,nerwy. nie ma co bawić sie w jakieś liczenie . trzeba obserwować śluz, ja ma jeszcze ból owulacyjny. czekam kilka dni od objawów nawet tydzień i dopiero kocham się bez zabezpieczenia,i jeszcze jedna zasada nie ma dni bezpiecznych po miesiaczce ! moja siostra zaszła na piąty dzień cyklu jeszcze krwawiła, na szósty dzień przyszła owulacja plemniki poczekały sobie i jest synek. była na wakacjach -zmiana klimatu wzystko pomieszała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jolka doładnie tak Smile
ja tez nie ufam tym kalendarzykom.
od paru ładnych lat obserwuje organizm i jak dotad moja metoda działa Smile
a moze Twoja siostra miała krotkie cykle i koniec okresu=owulacja. tak tez moze byc i wcale mnie to nie dziwi Smile
a przy regularnych cyklach zajscie w ciaze w 5-9dc jest NIEMOŻLIWE. gdyby tak było to bym miała chyba w domu przedszkole :]]/


stevemajster napisał:
stres chyba też

jak najbardziej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group