Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bogdan jesli faktycznie była dziurka to radze isc po tabletke, chyba ze dziewczyna nie miała dni płodnych i owulacji, wtedy tabl jest zbędna.
pamietaj ze masz tylko lub az 72h..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogdan87



Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bylo 3dni po zakaczeniu jej okresu wiec jest mozliosc ze jest w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jak długie ma cykle ( czas od pierwszego dnia miesiączki dodnia poprzedzającego pierwszydzien kolejnej) i w którym dniu cyklu współzyliscie ( rózne kobiety maja różnej długości miesiaczki)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogdan87



Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo okres jej sie zaczal 7 a zakonczyl 13 a noca 16 na 17 wspolzylismy i po wszystkim jak sie okazalo byla dziurka u dolu gumki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nm w dalszym ciągu niewiele mówi...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogdan87



Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co mialbym jeszcze napisac bo prawde mowiac jestem ciemny co do tych spraw kobiecych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bogdan87 musisz nam napisać jak długie ma cykle.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogdan87



Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo to ma dosc nie regularne i ostatnio okres od okresu do okresu trwal 28 dni jesli chodzi o to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałam Ci wyżej, że długośc cyklu liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki do dnia poprzedzajacego pierwszy dzien nastepnej. Wypytaj o to Dziewczyne, boinaczej nie jestesmy w stanie udzielic rzetelnej informacji.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wera92



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. Trzy dni po moim okresie kochaliśmy się z moim chłopakiem. Jak wiadomo zawsze z zabezpieczeniem, gdyż inaczej nie było mowy o stosunku. Dlatego zapas prezerwatyw był zawsze, bo nigdy na jednym razie się nie kończyło. Jednak tamtej nocy było zupełnie inaczej.. Na początku nic nie zauważyliśmy. Było miło i przyjemnie, zresztą jak zawsze. Gdy doszedł we mnie, zeszłam i jak się okazało... wewnątrz gumki nic nie było. Na nasz pech prezerwatywa miała małą dziurkę, jakieś 2 cm od góry. Dlatego mam pytanie.. Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?? Niestety nie wiem kiedy mam dni płodne i nie płodne, bo moje miesiączki są nieregularne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group