Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opryszczka koło żołądzia?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ktosiek.
Gość









PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 3:00 pm    Temat postu: Opryszczka koło żołądzia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na końcu żołądzia pojawiły mi się dośc dawno małe chrostki. Nie odczuwam ich, nie przeszkadzają, lecz jestem zaniepokojony. Czy sa tu jakieś kompetentne osoby potrafiące coś doradzić?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj maści na opryszczkę Very Happy a jeśli nie pomoże,wybierz sie do lekarza rodzinnego po skierowanie do wenerologa.Pozdrawiam i mam nadzieję,że maść to strzał w 10 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaką maść proponujesz ?
poczytałem forum troche i mniej więcej ta sprawa pasuje do tej http://www.biomedical.pl/forum/niepokojace-wrzodziki-na-penisie-vt455.html
Czy to jest powarzne? jest się czego obawiać?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę iść do specjalisty!!!Takie sprawy są zawsze poważne!Może Ci pomóc jedynie wenerolog.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha małe sprostowanie wypowiedzy chyba anonima Wink Do wenerologa i dermatologa nie trzeba skierowania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łatwo się mówi, trudniej iśc. jednak takie coś to sprawa krępująca, i nie wiem czy się przełamie. Wolał bym najpierw spróbować zrobić coś sam dlatego chcialbym prosić o nazwe maści jaką proponujecie...
I czy moglibyscie coś więcej napisać o tym (http://www.biomedical.pl/forum/niepokojace-wrzodziki-na-penisie-vt455.html) ????
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na forum było juz wiele wypowiedzi na ten temat.Jedni twierdzą,że to oznaka dojrzewania,inni,że jakichś chorób.Jeden chłopak napisał,że zastosował maść na opryszczkę i podziałało.Ale nie wiem jaką.Spróbuj też okładów z rumianku.Może to załagodzi objawy.Jeśli nie,pozostaje wizyta u lekarza.Powodzenia i dużoooooooo zdrowia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może po raz ostatni podciągne ten temat. Znalazłem owy temat- http://www.biomedical.pl/forum/krostki-za-zoledziem-vt118.html i wydaje mi się że włąśnie na tym polega mój problem. Chciałem więc jak coś takiego się nazywa (jeśli się nazywa) , kiedy powinno zejść , i czy naprawde moge miec pewność że to to właśnie to? Zastanawiałem się też czy ta sprawa może spowodować jakiej problemy u partnerki po współżyciu?

P.S Wiem że mogę być męczący dla Was no ale męczy mnie ta sprawa Razz czemu chyba nie ma się co dziwić....z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby wszyscy byli tak uciązliwi jak ty to bylo by genialnie Wink chcesz sie czegoś dowiedzieć i masz do tego prawo Wink

Ja osobiście moge napisać wiedze którą sam posiadam, ale niestety nie stwierdze czy to co ja wiem jest tym co tobie dolega. To musisz już sam ocenić.

Co do tematu http://www.biomedical.pl/forum/krostki-za-zoledziem-vt118.html
To znika to po okresie dojżewania czyli jakieś 24 25 lat Wink chodz różnie to bywa.
Jeżeli nie jestś pewien co i jak, masz dylemat to udajs ie do lekarza, nie ma co sie dręczyć poprostu trzeba iść i to wyjaśnić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja idealnie pasuje do tego co napisałeś w tamtym temacie.
Paweł napisał:
To normlana chropowatość żołędzia znika z wiekiem Wink ma to służyc leprzemu "zasysaniu" sie penisa w pochwie. działa miejwiecej jak uszczelka w tłoku Wink

Jeżeli są to małe białe chrostki za rzołędziem pod napletkiem to nie masz sie czym martwić. Należy normlanie myć nie zdrapywać czy smarować czym kolwiek.

One nie powinny piec swędzieć czy powiększać sie. W raz objawów nie porządanych zgłoś sie do lekarza. Nie próbuj samemu stoswać jakiś maści czy leków! Szkoda "spaprać" interes jak już niech zajmie sie nim lekarz w tedy będziesz miał pewność Smile

Jesli nie będą mi się one "rozmnazaly"to zostawie to tak jak jest, o higiene intymną dbam...szkoda tylko ze 6 lat czekania abys ei upewnic Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group