Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opryszczka koło żołądzia?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Moja sytuacja idealnie pasuje do tego co napisałeś w tamtym temacie.
Paweł napisał:
To normlana chropowatość żołędzia znika z wiekiem Wink ma to służyc leprzemu "zasysaniu" sie penisa w pochwie. działa miejwiecej jak uszczelka w tłoku Wink

Jeżeli są to małe białe chrostki za rzołędziem pod napletkiem to nie masz sie czym martwić. Należy normlanie myć nie zdrapywać czy smarować czym kolwiek.

One nie powinny piec swędzieć czy powiększać sie. W raz objawów nie porządanych zgłoś sie do lekarza. Nie próbuj samemu stoswać jakiś maści czy leków! Szkoda "spaprać" interes jak już niech zajmie sie nim lekarz w tedy będziesz miał pewność Smile

Jesli nie będą mi się one "rozmnazaly"to zostawie to tak jak jest, o higiene intymną dbam...szkoda tylko ze 6 lat czekania abysię upewnić... Wink


NApewno sa jakies zrodla (nie lekarz) aby mieć pewnośc ze to jest- znacie moze jakies ??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Literatura fachowa Wink w końcu lekarze też z czegoś musieli sie nauczyć Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i nalezy szukać pod "chropowatość żołędzia" ?? Very HappyVery Happy
Powrót do góry
kasiam



Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legionowo
PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 12:38 pm    Temat postu: opryszczka w miejscu intymnym i pachwinach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam opryszczne w pachwinach i w okolicach miesc intymnych... Sad jest bardzo ale to bardzo bolesna... martwie sie ze to dlugo jeszcze bedzie trwalo...Sad dostalam antybiotyki itp leki... ale wiem ze ona wraca... martwie sie tez o mojego partnera ze podczas stosunku moge go zarazic... pomocy... poprosze o bardzo dobre leki aby ja jak naj szybciej zlikwidowac... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najwazniejsze to powinnas zaprzestac stosunku Exclamation Exclamation proste ze go zarazisz- moze juz sie zaraził? opryszczki powinno sie wyleczyc całkowicie i dopiero potem podjac wspołzycie... Confused Shocked . byłas u ginekologa? Tylko on Ci przepisze odp. maści, leki ktore zahamuja infekcje...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 11:53 am    Temat postu: Czy to może być opryszczka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nową osobą na tym forum i chciałabym podzielić się swoim problemem. Od dwóch dni zaobserwowałam u siebie takie objawy jak: świąd, pieczenie na narządach płciowych a teraz pojawiły się takie pęknięte rany i małe krostki, które szczypią. Czy to są objawy opryszczki???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza!
może o być równie dobrze jakaś infekcja, ale do objawów opryszczki to dość pasuje. a masz przy tym jakieś upławy czy nie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie mam upławów. Na wizytę u ginekologa muszę troszkę poczekać i chciałam skonsultować mój przypadek z innymi osobami. Chciałabym już zastosować jakiś lek żeby jak najszybciej pozbyć się problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy w tym przypadku dobrze jest stosować coś na własną rękę jak ciężko stwierdzić, co to. zwłaszcza, że jeśli to opryszczka, to też Twój partner powinien być leczony. a jak to np. zwykła grzybica lub inna infekcja, to inne się stosuje leczenie. możesz na razie przemywać roztworem ziołowym (rumiankiem jeśli nie jesteś uczulona, korą dębu, szałwią). a te ranki są skutkiem pęknięcia pęcherzyków czy pęcherzyków w ogóle nie było?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te ranki powstały w skutek pęknięcia pęcherzyków. To miejsce będę przemywać tak jak napisałaś, a z leczeniem lekami poczekam na wizytę u ginekologa, tak będzie najrozsądniej.

Czemu napisałaś o leczeniu mojego partnera, u niego nic nie wystąpiło? Czy pomimo tego również powinien odwiedzić lekarza??


-----edited by emilka-----
staraj się nie pisać dwóch postów bezpośrednio pod sobą tylko korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group