Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opryszczka koło żołądzia?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no, jak u niego nie ma objawów to ok, ale opryszczką się najczęściej zaraża poprzez kontakt z nią, więc porozmawiaj może ze swoim partnerem, czy nie jest przypadkiem nosicielem
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmagdaa



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co piszesz, to na pewno opryszczka narządów płciowych, bardzo pomagają przy tej dolegliwości środki doustne, stosowałam też maści, ale nie działały. Dobrze ze idziesz do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że można ukryć przed drugą osobą z którą jest się w związku fakt, że miało się opryszczkę? Przecież to bardzo nieuczciwe..... tak nie można...to jest za poważna choroba.
A może tą opryszczką można się zarazić w inny sposób, wiecie coś na ten temat???

mmagdaa napisał:
Z tego co piszesz, to na pewno opryszczka narządów płciowych, bardzo pomagają przy tej dolegliwości środki doustne, stosowałam też maści, ale nie działały. Dobrze ze idziesz do lekarza.


Długo leczyłaś opryszczkę?? Miałaś nawroty?


-----edited by emilka----
posty połaczyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami można być nosicielem wirusa a nigdy nie mieć opryszczki.

co do dróg zakażenia, to przez kontakt z miejscami zakażonymi, czasami (ale rzadko) przez np. brudne ręce
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmagdaa



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakis dwóch lat nie miałam, ale niestety ryzyko ze znów sie objawi istnieje... Lekarz przepisał mi tabletki, kuracja podziałała i mam nadzieje że nie pojawi się znów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
czasami można być nosicielem wirusa a nigdy nie mieć opryszczki.

co do dróg zakażenia, to przez kontakt z miejscami zakażonymi, czasami (ale rzadko) przez np. brudne ręce


Dziękuję Ci za informację, są dla mnie pomocne!!! Bardzo mi imponuje Twoja wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super, że nie masz nawrotów. Ja jutro idę do lekarza, trochę się boję, ale mam nadzieję, że pomoże mi pozbyć się niechcianej opryszczki, ona tak boli.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmagdaa



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz jak postępy w leczeniu, co przepisał Tobie lekarz i mam nadzieję że juz nie cierpisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sawa15



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diagnoza postawiona - to opryszczka! Wykupiłam sobie tabletki, które przepisał mi lekarz i czekam na rezultaty. Podobno są bardzo skuteczne, zobaczę czy tak rzeczywiście będzie.
Ja się leczę, ale mam problem z moim partnerem, bo nie chce słyszeć o wizycie u lekarza. Jak mam go przekonać, może mi coś doradzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po prostu powiedz mu ze jak sie nie wyleczy to nie ma sexu i juz... bo ty sie wyleczysz a on bedzie zarazal i bledne kolo sie tworzy... tylko powiedz to delokatnie zeby sie czasem nie zdenerwowal Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group