Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krostki za żołędziem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xx
Gość









PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 5:48 pm    Temat postu: krostki za żołędziem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie male krostki na penisie. na zoledzi, jak skore odciagne to je widac , co to jest?prosze o odp.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To normlana chropowatość żołędzia znika z wiekiem Wink ma to służyc leprzemu "zasysaniu" sie penisa w pochwie. działa miejwiecej jak uszczelka w tłoku Wink

Jeżeli są to małe białe chrostki za rzołędziem pod napletkiem to nie masz sie czym martwić. Należy normlanie myć nie zdrapywać czy smarować czym kolwiek.

One nie powinny piec swędzieć czy powiększać sie. W raz objawów nie porządanych zgłoś sie do lekarza. Nie próbuj samemu stoswać jakiś maści czy leków! Szkoda "spaprać" interes jak już niech zajmie sie nim lekarz w tedy będziesz miał pewność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xx
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 3:46 pm    Temat postu: ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest takie cos w stylu krostki czy wypustki. nie wiem od jakiego czasu to mam, ale zaczelo mnie to zastanawiac. czy to nie cos zlego?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To o czym ja pisze jest wypukłe białe okrągłe, widoczne po odciągnieciu napletka z tyłu żołędzia. Nie powinno swędzieć ani piec, poprostu być. Może być lekko przyróżowione na kolor skury. To nic złego, organizm tak przystosowuje sie do leprzego wykorzystania rzołędzia, krostki znikają z wiekiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xx
Gość









PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha. ale to moze i jest to co piszesz. ale wiesz ja nie wiem co to jest i skad to sie wzielo. mam to juz jakis czas ale teraz dopiero mnie to zaczelo zastanawiac.hmm.. zeby to nie jakas choroba itp.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To oczywiste, kazdy dba o swoje zdrowie Smile jezeli niepokoi Cie to nadal to idz do lekarza on najlepiej rozwieje wszystkie wątpliwości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 11:00 pm    Temat postu: Re: krostki za żołędziem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xx napisał:
mam takie male krostki na penisie. na zoledzi, jak skore odciagne to je widac , co to jest?prosze o odp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group