Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niepokojące wrzodziki na penisie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarek-zaniepokojony
Gość









PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 5:49 am    Temat postu: Niepokojące wrzodziki na penisie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! od jakiegoś czasu zauważyłem pojawiające sie na moim penisie wrzodki o średnicy 2-3mm i wysokości 2-3mm.Jestem strasznie zaniepokojony tym faktem!Wrzody nie są bolące,nie ropieją poprostu nie przeszkadzają ale są!Bardzo chciałbym wiedzieć co to takiego...Z jakich przyczyn mogło powstać i ewentualnie do jakiego lekarza się z "tym" zgłosić. Bardzo proszę o radę! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naj prawdopodobniej to syfilis Wink bez problemu idzie to wyleczyć - penicylina. Do wenerologa - choroby skórne cześci intymnych, poszukaj koło dermatologów. Często lekarze maja podwujną specializacje dermatolog-wenerolog. Zwykły dermatolog też może sie tym zajac bez problemu.

Do dermatologa czy też wenerologa nie trzeba skierowania. Idziesz zpisujesz sie na wizyte i idziesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"podwujna" hahaha, widac ze z ciebie specjalista
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem lekarzem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jarek-zaniepokojony
Gość









PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dziekuje bardzo za podpowiedz. Ale mam jeszcze jedno pytanie... Mianowicie w jaki sposób stosować penicyline lecząc te wrzodki...? Czy penicyline można dostaćraczej bez problemu... moze moje pytania wydają się banalne,ale pierwszy raz mam taki problem i bardzo chciałbym się go pozbyć. Z góry wielkie dzieki!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To są zastrzyki z penicyliny, ale nie słyszałem aby można je dostać bez recepty. Syfilis zawsze leczylo sie przez lekarza a nie domowyi sposobami. Zwłaszcza łącząc penicyline z brakiem lekarza. Takie połaczenie jest niebezpieczne.

To lekarz stwierdzi co to jest i jak to leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem,czyli pozostaje lekarz. Wydaje mi się,że z problemem w miejscu "intymnym" moge zgłosić sie do zwykłego dermatologa...mam racje?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group