Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie moge zajść w ciążę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alice z Clo czekaj do 3 dnia okresu.
mka pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia. Brązowawe upławy czy plamienia zalicza się jeszcze do starego cyklu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co dziewczyny to życie jednak jest do bani!!! Kiedyś była bieda,pustki w sklepach,nie było takich lekarstw jak teraz,specjalistów itp.a kobiety rodziły po 15 dzieci!!! A teraz jest wszystko,są specjaliści itp. a jednak i tak nie potrafią pomóc kobiecie by mogła dać choć jedno życie!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiki żeby lekarz mógł pomóc trzeba się do niego zgłosić Wink), trzeba zrobic wszystkie badania żeby wiedzieć z czym walczyć. Zazwyczaj taki " domowy " ginekolog z większym problemem niepłodności sobie nie poradzi dlatego niestety trzeba udać się do specjalisty a to wszystko kosztuję i to nie mało. W tym tkwi cały problem. Wiele kobiet meczy się latami bo albo nie ma kasy na specjalistę albo boi się werdyktu . I koło się zamyka.
Ale masz rację kiedyś człowiek żył inaczej...było ciężko ale jakoś lepiej. Z dziecmi też nie było problemu. Niestety postęp cywilizacji, chemia w żywności, zatrucie środowiska ...to wszystko ma wpływ na nasz organizm i na naszą płodność. Bedzie coraz gorzej...
Ale kochana miałaś się nie załamywać tylko działać i spokojnie czekać. Stracisz nadzieję dopiero wtedy jak lekarz powie Ci dobitnie ,że szans na dziecko nie masz. A tego nie usłyszysz Wink) na pewno.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia masz zupełną rację nie ma co sie poddawać tylko robić wszystko co sie da Laughing a dalej czas pokaże co sie będzie działo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wciąż czekam na @ jak mnie to już denerwuje w poniedziałek wziełam ostatnią tabletke duphastonu a do dzis ani słychu nic sie nie dzieje choć rano pobolewały mnie jajniki może jutro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alice



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 83

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bomzi, ja też czekam. Najgorsze, że wiem, że to spożnienie, bo na pewno nie zaciążyłam. Próbowałaś ziółek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ziółka pije cały czas i mój mąż jak tylko jest w domu to też je pije. Właśnie sie kąpałam i zauważyłam pierwsze oznaki @ więc na pewno jutro przyjdzie na maksa. Już sie ciesze że zaczyna sie kolejny cykl i może teraz sie uda oby te ziółka zadziałały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LiiiLuuu



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a co to za ziołka, jak sie je pije.Czytalam tez ze jedna z was kupila ten kwas foliowy i len..on jest drogi??Moge go w aptece bez recepty kupic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te ziółka to zioła ojca sroki mieszanka nr 3 trzeba ja samemu zrobić przepis można znaleść na necie i pije sie łyżeczke na noc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LiiiLuuu to ja kupowałam teraz kwas foliowy i płaciłam za niego ok.4zł.a len kupiłam aby śluz był lepszy no i za len dałam 7zł.bez recepty w aptece!
Ten len wcinam aby poprawić śluz a kwas foliowy powinna brać każda kobieta starająca się o dziecko(też nie wiedziałam dopóki Tosia mi nie napisała).
Mi właśnie kończy się @,od jutro zacznę mierzyć temperaturę,no i poczekamy na kolejne dni płodne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny
Strona 55 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group