Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie moge zajść w ciążę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka22031984



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystki!!jestem tu nowa ale widze ze macie juz doswiadczenia i mogłybyscie mi pomoc. mam 22 lata a moj partner ma 25 lat, jestesmy razem juz 2 lata i od poltora roku wspolzyjemy ze soba.najpierw zabezpieczalismy sie prezerwatywa, a potem przeszlismy na pikułki antykoncepcyjne, brałam NOVYNETTE. od stycznia br. zachorowałam na padaczke, biore leki i chodze regularnie do lekarza i lekarz mowi ze nie ma zadnych przeciwskazan abym zaszła w ciążę, tabletek antykoncepcyjnych nie biore juz od lutego tego roku i od tamtej chwili wspolzyjemy bez zabezpieczenia, miesiac temu a dokladnie 10.V.2006 r dostalam miesiaczke, gdzie poprzednia miala miejsce 13 marca.od ostatniej miesiaczki wspolzylismy prawie tydzien w tydzien czasami nawet 4 razy w tyg. i nic, nie jestem w ciąży Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , byłam u ginekologa zrobiła mi USG dopochwowe i powiedziala ze jest wszystko wporzadku ze mam budowe narzadów rodnych książkową. moj partner jak mial 3 latka zachorował na zapalenie opon mózgowych, z zapascia serca, byl w śpiączce tydzien czasu.nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym ze nie moge zajsc w ciaze, czy to wina tabletek antykoncepcyjnych czy choroby mojego chlopaka. prosze Was pomóżcie bo juz nie wiem co robic Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:11 pm    Temat postu: czy to możliwe...że jestem bezpłodna?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej!!!
mam małe wątpliwości Question
praktycznie od zawsze jako antykoncepcje używałam kalendarzyka, czyli wyliczałam sobie dni płodne i niepłodne.... tylko sporadycznie używaliśmy z moim ukochanym prezerwatyw, tylko jak miałam dni płodne.... ale od jakiegoś czasu nawet jak mam te płodne dni nie uzywamy prezerwatywy.... i kilka razy się zdarzyło tak że nie wytrzymał i miał wytrysk..tylko on twierdzi ze zawsze zdarzył "wyciągnąć" ... niby nigdy się tym nieprzejmowalismy bo jakbym była w ciąży niespodziewanie to anwet bym sie cieszyla Very Happy teraz tylko mam obawy czy czasem jestem bezpłodna?? czy to powód do zamartwiania sie?? jak myslicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misia8002



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:40 pm    Temat postu: Nie moge zajść w ciążę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. od pol roku staramy sie z mezem o dziecko i na razie bez skutku. wczesniej przez 10miesiecy uzywalam plastry antykoncepcyjne Evra. Nie wiem czy to moze miec jakies znaczenie? moj partner ma dwoje dzieci z poprzedniego malzenstwa wiec to napewno nie jego wina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ivi
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 7:56 am    Temat postu: Nie poddawaj się tak łatwo! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pół roku to naprawdę nie jest długo! Srednio, gdy kobieta ma ok. 25lat czas oczekiwania na poczęcie dziecka wynosi rok, z wiekiem ten okres się wydłuża. Lekarze i tak podejmują się pomocy dopiero po roku.
Myśmy starali się o małego trochę ponad rok. Już prawie sie poddałam, myślałm, że jestem tą jedną na tysiąc, której się nie uda. Pojechaliśmy w góry, dałam sobie luz, zapomniałam o wszystkim. Tydzień po powrocie test był pozytywny... Moje najbliższe znajome starały się o dziecko prawie dwa lata a teraz mają zdrowe maluchy -więc się nie poddawaj! Nie przejmuj się tak, odpręz się, a będzie łatwiej...
Powrót do góry
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ze nie moze dojsc do zaplodnienia wcale nie oznacza ze jestes bezplodna. Czasami sie wydaje ze zaplodnienie to jest takie proste.a tak wcale nie jest.Ja tez sie staram o dzidzie i jakos to mi nie wychodzi, kocham sie i w dni płodne i nieplodne i kiedy jest okazja i kiedy mamy na to chec, iiiiiii ciagle nic.juz piaty miesiac staramy sie o dzidziusia i ciagle nic.POzdrawiam. Niektore pary staraja sie kilka lat ,ale wkoncu jakos sie to im udaje!! Głowa do góry, po prostu moze w naszych organizmach cos sie poprzestawialo.pozdrawiam serdecznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie tez sobie myslalam nad tym troche i zeczywiscie duzo pra sie stara i nic ale z drugiej strony duzo "wpadek" jest..... moze to glupie ze mam takie obawy huh...dzieki za odpowiedz;) i zycze udanych prob Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie pol roczku to bardzo mało i nie musi swiadczyc o zadnej nieprawidlowosci , starajcie sie dalej pomalutku nic na sile staraj sie nie rozmyslac wkolko o dziecku bo to tez nie pomoze , zycze powodzenia i milych , przyjemnych i owocnych staran o fasoleczke Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 1:56 pm    Temat postu: nieplodnosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj sie z Miedzynarodowym Instytutem Zdrowia w Gliwicach ktory bezinwazyjnie usprawnia caly uklad rodny. Wejdz na strone www.zdrowieSOS.pl W dziale Swiat i medycyna nr 11 znajdziesz artykul pt. choroby kobiece tam znajdziesz informacje o przyczynach tych chorob Konsultacje w tym instytucie sa bezplatne
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do postu wyżej, jest na granicy regulaminu, a strona jest niewątpliwie stroną prywatnej kliniki.

A używanie słowa "miedzynarodowy" to zabieg czysto marketingowy, bo jak sami stwierdzją fakt, są jedyną taką placówką na świecie, a są placówką prywatną, oraz nie naukową Wink

Po zebraniu większej ilości materiałów na temat tej placówki zobaczymy czy pozostanie ten post czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz myslalam ze moze tym razem sie uda ale niestety. W tym miesiacu wyprobuje test owulacyjny by sparawdzic czy wogole mam owulacje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 3 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group