Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie moge zajść w ciążę

Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carolina



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 5:59 pm    Temat postu: czy mam sie martwic? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisałam juz w objawach ciazy ale nie napisałam wszystkiego.Gdzias tak od 3 miesiecy ale w tym miesiacy najczesciej kochamy sie bez zabezpieczenia z wytryskiem do srodka, ale nadal nie jestem w ciazy,okres mam regularny. tyle ze w lipcy 2005r miałam wypadek i byłam w 4 miesicu ciąży ale niestety poroniłam.nie wiem co myslec? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatrix



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rz-w
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 1:57 pm    Temat postu: Re: czy mam sie martwic? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten temat też mnie interesuje ponieważ my juz od 4 miesiecy staramy sie o dziecko.I tak co miesiac czekam ze moze juz że moze w koncu sie udało i znowu klapa.Lekarz mi powiedzial ze jesli do roku czasu przy regularnym współzyciu w dni płodne nie zajdzie sie w ciąże wtedy dopiero należy sie zacząć bać. Ale do mnie to nie przemawia ,jak to jest że niektórzy wystarczy że po jedny razie juz są w ciąży a inni musza sie tyle oczekać .Z badań u ginekologa wyszło ze zdrowiem moim wszystko ok.Wiec co jest grane.??? ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carolina



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem dlaczego tak jest. my staramy sie dopier 3 miesiac a to juz dla mnie duzo, ja juz sie załamuje,teraz okres mam dostac 4 kwietnia i zapewne go dostane, bo juz nie wierze ze jestem w ciazy ale robiłam sobie nadzieje. nie wiem co robic.... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno nie poddawać sie myśleć pozytywnie. 3 miesiące to można nazwać wstępem.

A to że wydaje Ci sie że długo już to wszystko trwa jest normalne Wink Tak to jest czlowiek z natuy jest niecierpliwy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carolina



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staram myslec sie pozytywnie tyle ze to bardzo trudne!! ale dziekuje za te słowa. mam nadzieje ze w koncu mi sie uda, napewno wtedy napisze,o ule to nastapi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno nastąpi Wink trzeba uzbroić sie w cierpliwość oraz znalesć kilka sposobów na rozładowanie napięcia. bo taka sytacja to stres, którego nie unikniesz, lecz mozna go niwelować Smile

Czekam w takim razie na twój post Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatrix



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rz-w
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOże to jakaś rada podobno należy sie całkiem wyluzowac nie myslec o tym i przede wszystkim wziąść pare dni urlopu wyjechac i własnie wtedy postarać sie o dzidzi.Sprawdzone przez znajomych i polecane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carolina



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to i jest dobry sposób, za pierwszym razem wyjechalismy na wakacje a gdy wrócilismy to miesiac pózniej byłam w ciazy. ale teraz nie mozemy nigdzie wyjechac wiec to odpada.
dzis za to bardzo sie zle czuje,troszke rwie mnie na wymioty jak pomysle sobie o jedzeniu, i nie tylko. ogólnie czuje sie okropnie boli mnie głowa czuje sie osłabiona i mam uczucie takiego goraca,który łapie mnie momentami. dzis rano myslałam ze dostane okres ale to by było o 8 dni za wczesnie, zauwazyłam jasno brązowe plamki, ale nic nie ma teraz sprawdzałam. Co ja mam o tym myślec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatrix



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rz-w
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że przed okresem mam podobne objawy,też temperatura podskakuje bo miałam przez 4 dni 37 stopni,czesto delikatne mdłości żołądkowe ale to zawsze po tym mam okres.Wiec nie wiem czy ty masz to pierwszy raz czy nie ale według mnie to za wczesnie na objawy ciąży.Choc bardzo ci tego życze.
No a ja jeszcze wczoraj zyłam w nadziei bo okres mi sie o dwa dni spóżniał jak nigdy, a dzis ............. niestety jest ,czuje sie okropnie,wszystko mnie boli nastrój grobowy i juz trace nadzieje, czemu????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatrix



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rz-w
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może spróbujesz sobie kupic test owulacyjny ,dobra rzecz można sprawdzic które dni są płodne.Dosć duzo kosztuje jak na 5 próbek bo ja płaciłam 55zł.Ale zato dowiedziałam sie troszku z niego bo obstawiałam dni płodne od 10-15 a u mnie dopiero ok 15 sie dni płodne zaczynają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 1 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group