Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwobóle

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizyta u psychologa nigdy nie jest złym pomysłem..
Chyba, że ...... jest ktoś całe życie szczęśliwy? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonna
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 3:21 pm    Temat postu: do beatrix Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby radzić sobie ze stresem poczytaj sobie o filozofii huna, znajdziesz dużo o tym w necie, droga jest dluga i trudna,ale efekty rewelacyjne.
Powrót do góry
ineta
Gość









PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 9:30 pm    Temat postu: nerwobole Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprobujcie Aspargin ( magnez+potas) 2 tabletki i powinno pomoc Smile
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 11:49 am    Temat postu: Re: nerwobole Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ineta napisał:
sprobujcie Aspargin ( magnez+potas) 2 tabletki i powinno pomoc Smile


tak od razu efekt gwarantowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kas
Gość









PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 10:22 pm    Temat postu: sypie sie:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez to mam ostatnio czesto a juz wlasciwie codzien i moja znajoma psychiatryczka stwierdzila u mnie poczatki nerwicy. fakt mialam ostatnio duzo przezyc ciezkich. przepisala mi lagodne srodki uspokajace mam nadz ze pomoga... ale w tym wieku 30lat zeby juz...
Powrót do góry
gosc Asia;p
Gość









PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... a ja mam cos takiego prawie od roku.. ale moje objawy sa takie ze boli mnie serce mocniej, lzej, roznie to bywa i tylko to..Robi sie w sercu tak cieplej i jest ciagly bol i czasowo to roznie to trwa.. a rozklad w czasie wyglada mniejwiecej tak(mniej niz wiecej):
w ciagu 9 mies...
1mies- raz zaboli 5min,
2,3-mies nic,
4mies- 2 razy okolo po kilkanascie minut,
5 miesiac- juz dosc czesto,
6 mies- raz a dobrze,
7 mies- nic
8 mies- dosc czesto
9 mies- moze 1-2 razy
I czy należalo by z nimi jednak coś robić?????????
Czy jesli taka intensywnosc jest to nalezalo by sie tym zajac?
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy te bóle serca...promieniująw którąś stronę? Opisz dokładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosc Asia;p napisał:
hmm... a ja mam cos takiego prawie od roku.. ale moje objawy sa takie ze boli mnie serce mocniej, lzej, roznie to bywa i
.....
I czy należalo by z nimi jednak coś robić?????????
Czy jesli taka intensywnosc jest to nalezalo by sie tym zajac?


//-----------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie te nerwobóle są początkim choroby i tu nie ma sie czego wstydzić - nerwicy.
Przy takich objawach najlepiej zgłośić się do specjalisty jakim jest psychiatra. On to powinien doradzić lub dostosować leki każdemu indywidualnie, ewentulnie skierować na psychoterapię.

Nie ma co zwlekac, ja jestem chory na narwicę już kilka miesięcy,
raz jest lepiej raz gorzej. nerwobóle to czesty objaw choroby, do tego później dochodzą duszności, drętwienie kończyn, no i nasilający się strach.

Jednak wszystkie te objawy nie są bezpośrednio zagrożeniem życia, więc
przy silnej osobowości z pozytywnym światopoglądem można wyzdrowieć
całkowicie.

Można też próbować samemu się leczyć medytacją, ale wymaga to
cierpliwości i zapału oraz trochę czasu.

Życzę wszystkim zdrowia
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bomba mam nerwice???.... Jej ale mi sie trafilo Crying or Very sad
Powrót do góry
ka
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle lat zastanawiałam się nad przyczyną drętwienia moich kończyn. Głównie to były nogi, ale czasem ręce, i nawet pośladki. W różnym czasie, z różnym nasileniem. Myślałam, że to może coś z krążeniem albo brak witamin, zła dieta? Może tak być? Czy to „po prostu” nerwobóle?
Miałam też bardzo silne bóle w mięśniu powyżej łokcia (nie pamiętam jak on się nazywa) tak, że nie mogłam spać w nocy, ale to skończyło się parę lat temu. Czy to nerwoból czy może przeciążenie?
Teraz to kłucie po prawej stronie mostka... Do tego wrzody. No tak, ale moje całe życie to jeden wielki stres. Zaczynam psychoterapię, może pomoże. Poza tym zaopatrzę się w te ziołowe tabletki, może powinnam zacząć ćwiczyć jogę?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group