Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napoje energetyczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Ewelino nie masz nic do pisania to nie spamuj prosze Smile

Reasumujac.
NIe ma "zlych" napojow tylko wszysto z umiare.
Srodki typu red bull maja pobudzac, jednak maja w sobie kofeine. Jak kazdy wie efektywnosc kofeiny spada wraz z tym jak dlugo pijemy.
Wiekszosc tego nie odczuwa bo pije kawe w duzych ilosciach czy codziennie po 2-3 red bule.
POlecam dokupic dopalacz ale bez kofki i odlozyc kofeine na np miesia, zobaczycie roznice Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...Nic z tych rzeczy, poprostu to byla krótka odpowiedz na Twoja wypowiedz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmeczony24



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hallowen o ile wiem jest jeszcze tauryna ktora do konca nie jest zbadana ;] sama kofeina jest tam w wielkiej ilosci i jesli koles wypija tego 3-5 w tyg to przesada jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing ja wypijam 3-5..
dziennie i zyje niewazne
masz racje tauryna jest niezbadana, troche jak mieso czy jajka Laughing
panowie panie, nie jedzmy miesa, jajek Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmeczony24



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zyc bedziesz ale kwestia ile ;] 3-5 dziennie ? Gratuluje kiedys pewnie to sie o ciebie upomni ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zyc bedziesz ale kwestia ile ;] 3-5 dziennie ? Gratuluje kiedys pewnie to sie o ciebie upomni ;]


Laughing co tam takiego jest ?
kofeina ? tauryna ? witaminy?
troche barwnikow ?

zobacz na 1 musztarde czy ketchup spulchinacze, brwniki itd
kofeina ? - kawa
tauryna ? - mieso

chcecie wszyscy ominac cos czego nigdy nie ominiecie.
pozdawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmeczony24



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pracowalem 2 lata przy produkcji jednego z energetykow(nazwe zachowam dla siebie) moze dlatego jestem jakos przewrazliwiony Smile Ale pamietam co nam szef mowil "Wystarczy napisac ze beda czuli sie po energetyku lepiej i co drugi idiota bedzie go kupowal wmawiajac sobie ze tak jest" Troche prawdy w tym jest ;].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 7:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmeczony24 napisał:
Troche prawdy w tym jest ;].


jest, dlatego jak nieodcuwamdzialania pauzuje na tydzien - dwa inie ma porblemu

ps szkoda ze nie odp na argumenty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmeczony24



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwnie starasz sie prownac rzeczy idac twoim tropem myslenia mozna by zyc na samych odzywkach kulturystycznych. Po co jesc mieso skoro moge kupic gainera, do tego witaminki i bedzie git ? Przeciez to wszystko to samo ; ) Te same skladniki ? To po co jesc w ogole cos innego i po kiego na opakowaniu pisza "Suplement Diety" zastanawiales sie kiedys nad tym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja po tych wszystkich energetykach myślałam że ... serce mi waliło jak szalone i często miałam problemy z żołądkiem. niedawno pojawił się wogóle ten Plusssz up i zdecydowanie jest bardziej przyjazny. ten z guaraną pobudza tak samo ale nie mam kłopotów różnego kalibru Smile

praktycznie wszędzie piszą suplement diety.. ale mnie to nie przeszkadza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group