Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napoje energetyczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łyba ja tam nie bede sie cackac. Pije sporo tego i jedyne co Ci moze zaszkodzic to sama kofeina. To ona tak samo jak sama kawa obciaza serce.

ok jako ciekawostka w 2 godziny wypilem 7 i co?? wykorkowalem?? nie Very Happy

ale nie polecam pic tyle Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy normalnym obciążeniu dopuszczalna dawka kaw (uwaga to nie żart) to 9 filiżanek.

Zdziwieni? Ja też byłem, bo ja po 3 czuje efekty i to znaczne.

Co nie znaczy że mozna sobie aplikować 9 kaw dziennie bez żadnych skutków.

Jak ze wszystkim trzeba zachować umiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula7



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SAndomierz
PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej a wie ktoś moze czy od takiego napoju mozne schudnac?




niemam pojecia........Moja kolezanka muwiła ze mozna....ale niewieze jej do końca.......tez juz piłam tiger (2 kalories)
PLS o odpowiedż;}


BUS;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od samego napoju nie schudniesz. Musisz dorzucic jakies cwiczenia itd

Ale odradzam kofeine ma sporo skutkow ubocznych pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
djfafa



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W lipcowym LOGO jest test tych napojów, pod kątem zawartości kofeiny i tauryny. Wyniki są zadziwiające najgoryszy był ten najbardziej znany i reklamowany (nie będe podawał nazwy), a drugi wśród najlepszych był robiony dla hipermarketu!
Ja je dość często pije ale kupuje właśnie te tanie i wychodzi na to że nie tylko są tanie ale i zawartość mają odpowiednią!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze wcale nie sa jako pobudzacze te napoje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie pila tego typu napoi energetyzujacych, a takze innych typu coca cola. Wszystkie te produkty zmuszaja organizm do wysilku ponad sily, co z tego,ze maja witaminy. Jezeli organizm jest zmeczony, to trzeba odpoczac, a nie faszerowac go dopalaczami. Taka jest natura, picie czegos aby zwiekszyc wydajnosc to jest juz naginanie jej.

Polecalabym przerzucic sie na cukry proste np. miod, rodzynki itp. Miod jest znany od starozytnosci, greccy i rzymscy zawodnicy przed mistrzostwami zjadali duze ilosci miodu, by przygotowac organizm do wysilku i nie miec np. zakwasow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po czesci masz POranku racje..

Jednak wszystko jest dla ludzi - jesli raz na jakis czas przed meczem czy przed praca ktos wypije taki napoj to chyba nie jest zle..

JA np pilem bardzo czesto bo sie tym rozbudzalem - wstawanie przez pol roku o 04 00 rano moze troszke wyniszczyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie w dzisiejszym zabieganym swiecie najczesciej czasu nie maja, raz drugi raz, trzeci od czasu do czasu, a pozniej z tego robi sie nawyk.

Wyznaje zasade i jej sie stosuje oczywiscie, ze nalezy wprowadzac dobre nawyki, zwlaszcza,ze nasz organizm jest swego rodzaju maszyna, a wiec czynnosci, ktore wykonujemy regularnie lub w odstepach jakiegos czasu jest swego rodzaju programem dla niego, a wiec za ktoryms razem organizm zaczyna go powtarzac/domagac sie np. zaczynamy miec ciagotki do tego produktu lub substancji.
Tak rodzi sie nawyk, czasem tego procesu nie uswiadamiamy, a z niektorych nawykow bardzo ciezko wyjsc zwlaszcza,ze przemysly stosuja coraz to perfidniejsze sposoby,by uzaleznic klienta od marki.

Mozna sprobowac, ale lepiej nie powtarzac tej proby ponownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LAe poranku na niektorych kawa dziala bardzo ujemnie i tzreba cos na otzrezwienie wypic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group