Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napoje energetyczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dziwnie starasz sie prownac rzeczy idac twoim tropem myslenia mozna by zyc na samych odzywkach kulturystycznych. Po co jesc mieso skoro moge kupic gainera, do tego witaminki i bedzie git ? Przeciez to wszystko to samo ; ) Te same skladniki ? To po co jesc w ogole cos innego i po kiego na opakowaniu pisza "Suplement Diety" zastanawiales sie kiedys nad tym ?


czytaj co sie pisze a ine co chcesz przeczytac.
suplement jak nazwa wskazuje to zamiennik jedzenia, ale biedny zamiennik


Cytat:
ja po tych wszystkich energetykach myślałam że ... serce mi waliło jak szalone i często miałam problemy z żołądkiem. niedawno pojawił się wogóle ten Plusssz up i zdecydowanie jest bardziej przyjazny. ten z guaraną pobudza tak samo ale nie mam kłopotów różnego kalibru Smile

praktycznie wszędzie piszą suplement diety.. ale mnie to nie przeszkadza...
_________________


tzw placebo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:58 pm    Temat postu: Re: Napoje energetyczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łyba napisał:
Witam. Jestem tu nowy i nie jestem pewien czy w dobrym dziale pisze ale ten wydawał mi sie najodpowiedniejszy.
Dużo czasu poświęcam na treningi, niestety często brakowało mi do nich sił i chęci. Od jakiegoś czasu piję napój energetyczny tiger (gellwe) przed każdym treningiem od 3 do 5 razy tygodniowo, chciałem zapytać czy na dłuższą metę picie takiego napoju przed treningami nie bedzie szkodliwe dla mojego zdrowia?? Czy nie bedzie jakichś skutków ubocznych np dla serca czy układu nerwowego??

Skład takiego napoju to między innymi: tauryna, kofeina i witaminy głownie z grupy b. Proszę o odpowiedź znających sie narzeczy a nie gdybanie Rolling Eyes


no niestety zdrowe nie są i jeszcze ten cukier, ale sama mam problemy z odstawieniem tigera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to można pić, mnie to obrzydza, a jeszcze ten zapach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak pamiętam co mówili na temat tych super soczków to mnie mdliło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maksp



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, wystarczy zachować umiar i zdrowy rozsądek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group