Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napoje energetyczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medytujesz tyle czasu ile chcesz...mnie to zajmuje ok 20 minut w tej chwili:) a skutki działania tych tabletek też w końcu odczujesz...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 2:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te napoje sa bardzo niezdrowe dla mlodych ludzi . . . 1 litr takiego napoju to ok 2000 kalorii. Na zmeczenie lepszy jest chociazby krotki sen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawuszczyn napisał:
Te napoje sa bardzo niezdrowe dla mlodych ludzi . . . 1 litr takiego napoju to ok 2000 kalorii. Na zmeczenie lepszy jest chociazby krotki sen.
_________________


Laughing nie wiem co pijesz kawuszczyn ale pij tego mniej Laughing

Napój Red Bull 45 kcal w 100ml produktu

a nawet jakby w litrze tego bylo 2000kcal /co jest niemozliwe bo muslaby tam byc tluszcz/ to...

co z tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Unikam jak się tylko da! lepiej zjeść jabłko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing lidia oopublikuj to co piszesz, jak uzyjesz dobrych argumento to moze beize z tego jakas kasa..

czemu unikasz? bo szokdliwe? tylko na co ?


Ostatnio zmieniony przez helloween dnia Nie Sty 25, 2009 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fuj fuj fuj, kiedys o mało przez to świństwo nie dostałam zawału kiedyś..pracowałam w zeszłym roku w Kołobrzegu latem, na nocki w klubie zbierałam szklanki a wdzień na plazy impreza, opalanie…i red bule, maxxy, tigery i inne tego rodzaju szity piłam piłam tyle że nic lepiej mi po tym nie było tylko serce waliło na maxa a oczy same się zamykaly. Na prawde raz myślałam ze na prawde przecholowalam...po zatym bardzo duzo kalorii maja te dopalacze …lepsa jest czekolada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katiuchna napisał:
fuj fuj fuj, kiedys o mało przez to świństwo nie dostałam zawału kiedyś..pracowałam w zeszłym roku w Kołobrzegu latem, na nocki w klubie zbierałam szklanki a wdzień na plazy impreza, opalanie…i red bule, maxxy, tigery i inne tego rodzaju szity piłam piłam tyle że nic lepiej mi po tym nie było tylko serce waliło na maxa a oczy same się zamykaly. Na prawde raz myślałam ze na prawde przecholowalam...po zatym bardzo duzo kalorii maja te dopalacze …lepsa jest czekolada


naprawdezaraz zaczne usuwac posty spamerskie bo mnie bierze..

kolezanko.. takie napoje ine maja praktycznie kalori.
w nadmiarze wszystok szkodzi wiec czemu nazywasz to swinstwem ?
jak zjesz przez kilka tygodni dziennie po 10 czekolad i przytyjesz to czy tez powiesz ze czekolada tuczy ?
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pijam takiego świństwa jak Red bull czy inne tego typu napoje ale w trakcie wysiłku fizycznego wspieram się zawsze napojami izotonicznymi, które zupełnie inaczej działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goxa czemu energy drinki to swinstwa ?
zobacz na sklad izotonikow:
aspartam, acesulfan benzo cos tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze red bull powoduje doś spore skutki uboczne, ja mam na myśli napoje energetyzujące (rodzaj suplementu diety) które pomagają przy dużym wysiłku fizycznym.
Red bull ma inne przeznaczenie. z tego co się orientuję to napój, który jest
mieszany z alkoholem i tworzy bombę zegarową dla organizmu, przede wszystkim, wśród nastolatków i dorosłych, powodując szereg negatywnych konsekwencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group