Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najskuteczniejsza dieta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, nie ma diet cud, inaczej by nie było ludzi z nadwagą tylko same szczypiorki, wszystko z umiarem, ruch, jak komuuś zależy żeby podkręcić spalanie to może też tak jak ja popijać herbaty big-active, ja piję na przemian slim plus i 4xsuper slim, mniej chce mis iępo nich jeść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie istnieją diety cud. W sieci jest pełno tego typu porad. Jednak najlepsza dieta to dieta zbilansowana. Nie wykluczająca żadnego zdrowego dla organizmu składnika.

Dlatego też ważne jest skonsultować się z dietetykiem. Taki specjalista opracuje dal nas odpowiednią dietę oraz doradzi co zrobic aby schudnąć skutecznie. Oszczędzicie czas i pieniądze.

Niezłe są również kateringi dietetyczne:
http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-bez-glutenu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Strix



Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam diete wegetariańską
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamillomzycki



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszą dietę przygotuje tobie dietetyk? On ułoży tobie odpowiednią dietę. Ja zanim przeszedłem na jakąkolwiek dietę wybrałem sie do niego i nie żałuje. Dostałem dobra dietę, parę porad a świadomość że ktoś postarał się abym miał dietę dobraną specjalnie dla mnie dała mi motywacje której trochę mi brakowało. Ja korzystałem z pomocy Pani Skoczylas. To dobry dietetyk w Krakowie. tu masz linka: https://dietetyk.pl/joanna.skoczylas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś arnold szwarceneger powiedział, że aby zrzucić nadmiarowe kilogramy należy spożywać mniej kalorii niż wynikałoby to z dziennego zapotrzebowania. I ja sie pod tym podpisuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj nawet nie chodzi o dietę, ale o to, aby dostarczać organizmowi tyle kalorii, ile rzeczywiście jest potrzebne. A w przypadku osób które mają problemy z nadwagą, nawet mniej kalorii niż wynikałoby to z dziennego zapotrzebowania. To wszystko w połączeniu z różnymi formami aktywności fizycznej, powinno dać porządany efekt. Nie ma co odkrywać koła na nowo. Podstawa to podejmowanie świadomych decyzji żywieniowych. A więc czytać, edukować się. Gdzie? Np tutaj: http://aktywnienaplus.pl/category/dieta/
Czy chociaż na takich forach jak Biomedical.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiniak



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajmy o regularnym piciu wody w odpowiednich ilościach. To mega ważne podczas stosowania diety i przy aktywności fizycznej. Słyszałam wiele dobrego na temat wody nasyconej wodorem, której właściwości powodują iż organizm jest oczyszczany, wspomaga ona odchudzanie i detoks. Rozważam właśnie zakup jej generatora. Znalazłam ciekawą sporo informacji na jej temat na https://wodah2.com/generator-wody-wodorowej-vs-jonizator-wody-alkalicznej/. Piliście ją może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia powiem ci że nie ma czegoś takiego jak najskuteczniejsza dieta. Wystarczy że zredukuje ilość spożywanych kalorii np do 1000 - 1200 kcal w ciągu dnia, do tego dołożysz trochę ruchu i otrzymujesz idealną diety na której będziesz chudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta mało a często i koniecznie jogurt naturalny na noc. U mnie działa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem gotowy plan dietetyczny to najlepsze rozwiązanie. Ja polecam z czystym sumieniem fabrykę siły. Mnie udało się schudnąć 7 kg i wyrzeźbić mięśnie. Nie jest to żadna ściema wszystko opisałem na blogu. Dodatkowo ostatnio robiłem wywiad z Przemkiem, któremu udało się schudnąć kilkanaście kilogramów dzięki Fabryce. Cały wywiad wraz ze zdjęciami znajdiecie tutaj - http://zrzucbrzuch.com/2019/01/metamorfoza-z-fabryki-sily-opinia-i-historia-przemka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group