Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najskuteczniejsza dieta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irminak



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy czytam o diecie 1000 - 1200 kalorii, herbatkach odchudzających czy tabletkach, to robi mi się słabo. Taka ilość kalorii nie pokrywa nawet zapotrzebowania wynikającego z podstawowej przemiany materii, mowa oczywiście o dorosłej kobiecie. Jedząc tak mało spowalniamy przemianę materii i absolutnie nie chudniemy. Druga sprawa, to jeśli ktoś chce schudnąć nie może stosować określonej diety przez jakiś czas, musi na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe, swoje wybory żywieniowe. Jaki jest sens trzymania jakiejś diety przez pół roku, a potem powrót do tego co było? Przecież kilogramy wtedy też wrócą. Nie ma też sensu katowanie się długimi treningami cardio, będziecie tylko wyczerpane i głodne. Według mnie najlepsze są sporty siłowe, bo one napędzają przemianę materii, budują mięśnie i spalają tłuszcz. Nie bójcie się tego typu treningów. No i najważniejsze, to pić dużo wody, minimum 30 ml na 1 kg masy ciała. Jeśli nie chce Wam się dzwigać codziennie butelek, to polecam firmę http://aquamo.com.pl/oferta-indywidualnie-dopasowana dowozi też wodę do domu, jak korzystam i jest to mega wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 7:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie różne diety to tylko strata czasu. Najważniejsza jest motywacja oraz aktywność fizyczna. Warto pod tym względem być zmotywowanym do osiągnięcia celu. Pomocne mogę być pod tym względem różne aplikacje na telefon jak endomondo czy ta od Hellozdrowie. Można w niej wybierać różne wyzwania i później je realizować. Świetny sposób na takiego wewnętrznego lenia

Sama staram się przede wszystkim ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ostatnio zorganizowałam sobie swoje własne studio cwiczeń w domu.

Zerknijcie sobie tutaj;
https://trainingshowroom.com

Na stronie jest możliwość skompletowania sobie zestawu do takiej domowej siłowni. Moim zdaniem warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, przecież sposób jedzenia ma ogromny wpływ na to, jak się czujecie i jak kształtuje się Wasze zdrowie. Właśnie dlatego powinniście rozważyć skorzystanie z cateringu proponowanego przez https://topdieta.pl/dieta-standard/ Menu układają tam dobrzy dietetycy, co najlepiej świadczy o tym, że warto się tym zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group