Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najskuteczniejsza dieta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 7:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yaska napisał:
Podziwiam, 20 kg, gratuluję... ja mam problem z dziesięcioma :/ Schudłam już 4, po prostu odstawiając słodycze, ale dalej waga już uparcie stoi...
Staram się więcej ruszać, ale z ćwiczeniami mam problem, nie wiem co jeszcze mogłabym robić, nie wiem na jakiej diecie wytrzymam :/


No to może spróbuj tej mojej? Nie jest żmudna, je się smacznie... ba! są nawet w menu słodycze. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo... interesujące, mów dalej... Bezkarnie jesz słodycze i chudniesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zupełnie bezkarnie to nie, ale faktycznie w diecie są batoniki. Jeden jest równowartością posiłku, więc nie przesadzałabym, ale... oszukuję trochę apetyt i mam pociętego na małe kawałeczki w torebce, na wypadek, gdyby mi się zachciało słodkiego. Smile

[zakaz umieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ice_Girl



Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre mają właśnie takie różne dania które świetnie można zastąpić, dlatego ze są pełnowartościowe. Ja teraz kupiłam sobie w razie czego żeby mieć Napój o smaku toffi z orzechami jest pyszotka. Zawsze biore go wychodząc z domu, bo można przygotowac go tylko potrzebująć wodę i szklanke czy kubeczek:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napojów akurat nie próbowałam. Toffi pewnie jest dość słodki? Są jakieś inne smaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny, jadłem tego batonika co wrzuciłaś na fotce, widziałem na opakowaniu, ze ma 184 kalorie, a w smaku jest słodszy niż takie normalne sklepowe. Dobre rozwiązanie jak ktoś ma słabość do słodyczy, a jednocześnie nie chce żeby się ta słabość na wadze odbiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czym jest słodzony, skoro jest taki słodki? i nie wiem po co jeść coś jeszcze bardziej słodkiego niż normalne słodycze, skoro one są takie słodkie, że aż mdli O.O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skład jest naturalny, tak samo jak i cukier - z owoców. To batonik owocowo jogurtowy, owoce mają swój cukier, ten z kolei jest zdrowszy od cukru takiego kupnego ze sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem już po konsultacji i zaczynam od poniedziałku dietę. Kupiłam produkty, również batoniki, mam przepisy. Zaczynam od 2 stopnia. Trzymajcie kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodzenia i trzymam kciuki za Twoją wytrwałość w diecie! Daj znać jak idzie, co Ci smakuje najbardziej i jak wyglądają pierwsze efekty. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group