Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najskuteczniejsza dieta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Batoniki są świetne, bardzo smakuje mi też spaghetti, dobrze się sprawdza jako danie do pracy, bo raz dwa jest gotowe w mikrofali i muszę przyznać, że wygląda jak normalne spaghetti tylko z mniejszą ilością makaronu, a że je sie też oczami, to dla mnie super Wink
W tydzień straciłam juz ponad kilogram, a efekty motywują do dalszej walki, więc walczę dalej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem na diecie Cambridge ale moja mama była więc czesto sięgamy po ich przepisy i produkty. Uwielbiam napój kakaowy i czesto go sobie robie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ice_Girl



Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 7:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już wspomniałam wcześniej jestem na diecie cambridge od marca i już mam całkiem ładne osiągniecie jak to powiedziała moja pani dietetyk Smile Czuje się coraz bardziej silniejsza żeby chodzic na długie spacery, zaczełam jeździć na rowerze i chodze na aqua aerobik Smile jest poprostu rewelacyjnie .
Ja do pracy na II śniadanko zabieram sobie z domu Napój o smaku toffi z orzechami jest pyszny Smile


Napój o smaku toffi z orzechami
145 kcal
bogaty w witaminy i składniki mineralne
bogaty w błonnik
stanowi zbilansowany posiłek
odpowiedni dla wegetarian. Możę i WY sie do tego przekonacie, jest bardzo smaczny i dość syty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To na fb podawali kilka dni temu przepis, jak z tego napoju zrobić kawę mrożoną Wink Próbowałaś? Ja sobie właśnie sączę, bo upał dzisiaj niemiłosierny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ice_Girl



Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O bardzo dziękuje chętnie zerkne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisałem wcześniej, że znam tę dietę, ale że dyskusja się rozwinęła to mogę powiedzieć skąd - otóż sam na niej byłem. Miałem 30 kilogramów nadwagi, której pozbyłem się z tą dietą. Oczywiście nie było łatwo bo miałem momenty kryzysowe, mimo wszystko zawziąłem się w sobie. Zajęło mi trochę ponad pół roku, wagę teraz utrzymuję, od czasu do czasu zamawiam sobie od nich batoniki, te które były na zdjęciach w tym wątku. Korzystam też z przepisów, które wrzucają na swoją stronę jak nie mam pomysłu na obiad, a nie chcę jeść niczego nie zdrowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja muszę przyznać, że zupełnie przez przypadek trafiłam na dietę Cambridge i nie żałuję. Po rozmowie z konsultantem w końcu określiłam swoje cele dietetyczne, a „dekalog szczupłej osoby” uświadomił mi jak niewiele trzeba, aby zmienić swój styl żywienia na lepszy. Gotowe produkty bardzo pomagają mi, kiedy jestem cały dzień w ruchu, ale staram się też znaleźć czas na gotowanie według przepisów ze strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ice_Girl



Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ich stronie są bardzo fajne przepisy i pomysły na obiady, kolacje. Nie dość że smaczne to jeszcze zajmują bardzo mało czasu na przygotowanie. Dla mnie to wygoda bo nie zawsze mam pomysł co zrobić, a od myślenia co i kiedy to już głowa boli czasami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna79



Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już ponad miesiąc temu stwierdziłam że pora się odchudzać Very Happy. Może tragedii nie było, bo ważyłam 66 kg/170 cm, aleee i tak tu i ówdzie miałam trochę tłuszczyku. A zawsze ważyłam w okolicach 57-58 kilogramów… Ale małymi kroczkami do celu, schudłam już troszkę i dzisiaj rano na wadze miałam 62,5kg, może to nie jakiś ogromny spadek, ale cieszy Very Happy Oprócz diety i ćwiczeń biorę morwa slim efekt od Doppelhertza, zmniejszający przyswajanie cukrów po posiłkach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba ŻP lub ŻPP
a na poważnie, wystarczy sie nie objadać i unikać kalorycznych rzeczy, włączyć ruch do dnia codziennego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group