Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka nagle zniknela.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,to znow ja,chcilama tym razem poinformowac ze wczoraj zdarzylo sie cos dziwnego,bolal mnie brzuch,juz bylam pewna ze okresu nie dotsane a tu nagle w ubikacji patrze...krew,no ale czy ja wie,zalozylam podpaske a tam mala plamka i juz dzis nic...mierzylma temperature to milam 37,4(w pochwie)a ponoc miala sie obnizyc po okresie(jak sie nie jest w ciazy)i co znow z testem o nie wiem kiedy juz moge robic jak mama taki objaw

Dodano po 25 minutach:

tylko dodam ze okres powinnam dostac jakos 13 stycznia ale to nie regula bo to dopiero drugi okres po odstawieniu tabletek,wczesniej mialam cykl 38dniowy a teraz wyszlo 30 dni, i kochalam sie w dniach plodnych bez zabzpieczenia,tak jak i wyliczyl internet

Dodano po 1 godzinach 22 minutach:

czy jest mozliwe aby tak w krotkim czasie pojawily sie takie objawy?boja mysle ze jak juz to do zaplodnienia najwczesniej 25 grudnia doszlo bo od wtedy zaczelismy...Smile nie wiem jak wyjasnic te doslownie godzinne plamienie (bo po godzinie przestalo)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka Byc moze to bylo krwawienei implantacyjne... moze to byc oznaka ciazy Smile Ewentualnie krwawienie owulacyjne ... nie ma co gdybac zrob test minimum 14 dni od stosunku, najlepiej od razu test z krwi. da 100% pewnosc:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala mi, a slyszlam z sa tsty które wykrywaj juz po 6 dniach. quiick viev czy jakos tak. mysle ze nie bylo to krwawienie owulacyjne bo ostatnio miesiaczke mialam 6 grudnia wiec 30dc na owulke to chyba za pozno... to bylo krwawienie w okresie spodziewanej miesiaczki. a czy gdy juz mialam normalny okres (tabletek nie biore juz 3 miesiace prawie) to czy moga byc to jeszcze jakies skutki po tabletkach takie krwawienie? na ile procent moze to byc oznaka ciazy? bo nigdy tak nie mialam, pierwszy raz mi sie tak zdarzylo i jestem w szoku...przepraszam ze tyle pytan Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak mogą wykryć ciążę której fizycznie jeszcze nie ma? Shocked

Poczekaj aż minie 14-16 dni od stosunku i wtedy wykonaj test.
Co do prawdopodobieństwa..Nie jesteśmy wróżkami. Albo jest ciąża albo nie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka co do pytan to od tego tutaj jestesmy Smile

Jednak niestety nie jestesmy w stanie powiedziec % na ile to moze byc ciaza, jednak wydaje mi sie ze jesli wczesniej nigdy nie mialas plamien owulacyjnych to bardziej bym sie sklaniala do plamienia implantacyjnego.

Jesli zas chodzi o testy 6 dniowe - jedna wielka bzdura, chwyt reklamowy. Musz pamietac ze sam proces laczenia sie komorki zagniezdzania (jak by to nie trwalo jakiegos czasu to tabletki "po" zazywane w ciagu 72h byly by zupelnie nieskuteczne) itp itd moze trwac nawet i wlasnie tydzien. Poziom hormonu musi wzrosnac na tyle zeby byl wykrywalny. Na testach nie pisze ze tydzien od stosunku tylko tydzien od zaplodnienia i tu tkiw haczyk - chwyt marketingowy. Dlatego zaleca sie robienie testu nie wczesniej niz 2 tygodnie od stosunku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuję Ci mala mi za cierpliwosc:) Tak to jest jakby siębardzo chciało... A czy to mogą być jakieś skutki jeszcze od brania tabletek czy po 3 miesiącach to już nie ma skutków żadnych? Bo ostatnio okres był normalny. A jeśli chodzi o ten tydzien od stosunku... jak codziennie był stosunek "do konca" to skąd mam wiedziec od którego dnia liczyc, nie wiem tez kiedy by nastapiła ta owulacja, jedynie według neta i ostatniego 38-dniowego cyklu wyliczylam sobie że około 30 grudnia byla... test niby sie robi po terminie spodziewanej miesiaczki, a tego tez nie wiem kiedy by miła byc ta miesączka. Wedug ostatniego cyklu to powinna byc co 38dni czyli 12 stycznia

Dodano po 2 minutach:

Czy powinnam miec teraz podwyzszoną temperaturę ciała czy to nie jest regułą? I jak jest z piersiami? Zawsze w ciąży te dwie rzeczy to reguła? Tempereture ciała mam 37,2 a piersi mnie wcale nie bolą... dodam że przy pierwszej ciązy mnie bolały to pamiętam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to sporoj po 12 stycznia zrobic test... moze juz cos wyjdzie.. no w tym wypadku trzeba to jakos po "omacku" robic.
Minely 3 miesiace wiec mysle ze nie powinno to miec wplywu na ewentualna ciaze. Jedynie co to byc moze trudno bedzie trafic w owulacje, poki cykl sie nie ustabilizuje.

Powinnas miec podywzszona ale tym nie nalezy sie sugerowac jesli nie mierzysz tego systematycznie przez x cykli dziennie rano przed wstaniem zlozka itp itd.
Pierwsza rzecz zwykle jest regułą, druga (piersi) nie, różnie z tym bywa.
Więc spokojnie nie martw się na zapas. Zrob test po 12 stycznia bedzie moze juz cos wiadomo. trzymam mocno kciuki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka temperatura w ciązy jest podwyższona al;e nie temperatura ciała. Mierzymy w pochwie, ustach lub w odbycie i to skrupulatnie przynajmniej 2 cykle wtedy można się tym sugerować.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to dziwne bo juz w kilku zrodlach w necie znalazlam ze podwyzszona temperatura ciala ma byc...:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma byc, owszem ale to w przypadku gdy mierzysz temperature regularnie, nie masz pelnego wykresu tempraturowego to nie znasz dokladnego przebiegu cyklu, dlatego tez nie nalezy do konca sie tym sugerowac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group