Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka nagle zniknela.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam test bo nie wytrzymalam- pozytywny:) Dziekuję wam za wszystko, za odpowiedz na moje pytania, duzo mi pomogłyscie, zwłaszcza mala mi:) Dziękuję :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka na pewno temperatura podwyższona ale nie ciała Wink) . Tak czy inaczej masz w brzuszku fasolke i bardzo sie z tego ciesze. Pozdrawiam i gratuluję
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka Gratuluje i nie ma za co dziękować. Cieszę się że CI się udało Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dany88



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey
Ogólnie mamy podobny problem z dziewczyną, więc nie chciałem zakładać nowego tematu. Do rzeczy uprawialiśmy seks ona bierze tabletki antykoncepcyjne ja miałem prezerwatywę z tym, że nie raz zjechała. Dostała od tamtego czasu już 2 okresu, które były krótsze niż normalnie a obecnie miała dostać 3 z tym, że w pierwszy dzień był a później tak jak by znikł czy to jest jakiś objaw ciąży czy może tego, że miała trochę stresów związanych ze studiami oraz podróżą?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro bierze tabletki anty to o co chodzi? nie ma cyklu, ciaży nie będzie...I nie ma okresów tylko krwawienia z odstawienia.

A prezerwatywy do tabletek sa zbędne chyba że przyjmuje antybiotyki lub pominęła jakąś tabletkę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorcia2120



Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie .... w sobote dostałam okres ( znaczy sie to bylo tylko kilka plamek krwi ) przy czym bardzo bolało mnie podbrzusze ... potem przestałam krwawic na jakies 24 godziny ... nastepnie zaczełam krwawic ale słabo .. boli mnie bardzo podbrzusze i wydzielam dużo sluzu . czy moge być w ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorcia2120 jakieś szczegóły?? kiedy był stosunek, zabezpieczony czy nie, jak długie masz cykle itp
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorcia2120



Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochamy sie co tydzien . nie zawsze sie zabezpieczamy. cykla 28 dni znaczy sie normalny . mam regularne okresy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorcia2120 - ciąża w Twoim przypadku jak najbardziej możliwa, zrób test.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Leyla



Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bristol
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:49 am    Temat postu: a moj problem to.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie dziwne to wszystko bo kochalam sie z facetem z 4 na 5 lipca troszke alkoholu bylo i niewiem czy sie do mnie spuscil bo tak to sie nazywa prawda:)mialam kilka dni przed okres pozniej tez mialam normalnie az do teraz i w tym miesiacu mi sie spoznia choc zawsze mialam okres regularnie a na dodatek bola mnie piersi i mam dziwne odczucia w brzuchu tak jakby mi sie cos ruszalo no i niewiem czy to ciaza??odpiszcie prosze Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group