Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka nagle zniknela.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Huh, przyjaciółka mnie wysyła do psychiatry, mama do swojej ginki na usg, do tego faszeruje mnie jakimś probiotykiem na trawienie i melisą na uspokojenie bo przecież brzuch mi rośnie Rolling Eyes Wzrost temperatury niby odnotowałam, śluz się powoli zmienia więc to by wskazywało na owulację, powoli się robię zołzowata więc z utęsknieniem czekam na okres. Jeszcze raz dzięki za cierpliwość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RocketQueen napisał:
Zgłupieję, jak nic Laughing niby sama się z siebie śmieję, ale jak się nakręcę, to jest istna tragedia. Esc wzięłam 27 października, tydzień później miałam okres który już był 'dziwny' i kolejne jak w zegarku - 6 grudnia, 7 stycznia, tylko czemu takie mało obfite, skoro beta ciążę wykluczyła. Chciał nie chciał, chyba odwiedzę gina jak sytuacja powtórzy się w tym miesiącu.


O ludzie litości.....w ciąży nie jesteś to chyba bardziej niz logiczne. Proszę poczytaj trochę bo pisanie takich rzeczy jest najnormalniej śmieszne. Wizyta u ginekologa Ci się przyda bo może wyjaśni Ci to i owo. Miesiączki nie zawsze sa obfite . Czasami zdarzają sie cykle bezowulacyjne w tedy wyściółka macicy jest cienka więc złuszczania jest nie wiele stąd skąpe krwawienia.

RocketQueen napisał:
Wind, to już ostatni offtop ode mnie, skoro w ciąży nie wyst. owulacja to nie ma jako takiego cyklu, czyli śluz nie zmienia się mniej więcej w połowie na płodny (rozciągliiiwy, przezroczysty, bo od kilku dni go zaobserwowałam Wink ), położenie szyjki, jej otwarcie i tak dalej również pozostawałoby bez zmian?

W ciąży nie występuje owulacja bo przecież owulacja to jajeczkowanie a jeśli jajeczko wcześniej zostało zapłodnione to kolejne się nie produkuję i nie ma kolejnej owulki ( czyt. książka z biologii). Owulacja czy jej brak nie ma wpływu na przemiany śluzowe , szyjkę itd. Można mieć wszelkie objawy sugerujące nadchodzącą owulkę jednak do niej niedojdzie.
Poza tym w ciąży sluz jest gęsty biały jak krem taki sam jak w drugiej fazie cyklu niezaciążonego.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czila



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Przejdę od razu do rzeczy.. ostatnio kochałam się w listopadzie oczywiście zawsze się zabezpieczałam. Co miesiąc miałam miesiączkę ,aż do stycznia, a w lutym byłam oddawać krew do krwiodawstwa i już miesiączki nie dostałam aż do dziś(28.03.2011)...
wiec nasuwa mi się pytanie czy mogę obawiać się że jestem w ciąży?? czy może to być spowodowane oddaniem krwi? i czy wykryto by ciąże przy oddawaniu krwi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czila tylko specjalne testy sa w stanie wykryc ciaze poprzez krew tzw bhcg,sama morfologia np nie wykryje ciazy.
a mialas sytuacje grozne? w ktorych doszlo do wytrysku w srodku? jesli nie to nie powinnas miec powodu do obaw.
czemu nie zrobisz testu? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No skoro dostałas miesiączkę to w czym problem??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czila



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli zbytnio nie mam się czym martwić...
testu nie chce zrobić bo się panicznie boje co wyjdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku podczas dni płodnych to nie masz powodu do obaw.

a co do testu- to lepiej nie wiedziec i utwierdzac sie w przekonaniu ze jest OK? a tak naprawde bedziesz w ciazy i musisz byc pod opieka lekarza, mało tego przyjmowac witaminy itp. a bez testu to jest niemozliwe i poprzez to nie dbasz o malenstwo ktore nosisz pod sercem.
tzn mowie tylko teoretycznie "co by bylo gdyby:" :")
test nie gryzie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czila



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja masz racja ale wybiore sie do ginekologa.. dzięki za poinformowanie mnie:* dam znac co i jak po wizycie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile pamietaj na przyszlosc ze procz Ciebie moze byc jeszcze ktos - ten najwazniejszy i najmniejszy Wink.
czekam na wiesci Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czila



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile jeszcze tydzien i sie dowiem czeba czekać terminy są.. co ma być to bedzie:P nic nie poradze a jak bedzie maluszek tez bede kochać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group