Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka nagle zniknela.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na boga dziewczyny spuścić?! Nie bądzmy wulgarni... nie można tego nazwać prawidłowo = WYTRYSK? Spuszcza się to wiadomo kto... :/

Cytat:
spuscil bo tak to sie nazywa prawda


Laska powalasz na kolana.... no ale do rzeczy.

Okres był normalny? Czy krótszy? Za wcześnie stanowczo na ruchy dziecka. Proponuję zrobić test z krwi BHCG, wtedy będzie wiadomo czy to ciąża czy nie, bo póki co to można tylko gdybać. Ale skoro po miesiączce współżyłaś nie wiesz czy był wytrysk czy nie to nic nie można wykluczyć. Szkoda ze wczesniej nie pomyślałaś bo mogłaś isć po tabletke po... a teraz zostaje się modlić o negatywny test.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leyla - musisz więcej konkretów podac, bo tak to nie da rady nic określic, a po za tym za wcześnie na jakiekolwiek ruchy płodu.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, poratujcie mnie proszę bo naprawdę już nic nie rozumiem.
Do ostatniej 'ryzykownej' sytuacji doszło u mnie 24-go października, 19 dnia cyklu. W 60 godzinie wzięłam escapelle, licząc, że jeśli ma na coś w ogóle zadziałać to może już być za późno, ale na wszelki wypadek - by nie mieć później wyrzutów.
11 dni później dostałam okres - prawie normalny, byłam świadoma, że może to być albo dopiero krwawienie wywołane tabletką, albo zaburzona przez nią faktyczna miesiączka. Następne krwawienie pojawiło się 6/7 grudnia - także dość obfite na początku i trwające razem z ostatnimi dniami plamienia ok. 7 dni. Przedwczoraj dostałam kolejny okres, obfity, ze skrzepami, któremu towarzyszyły charakterystyczne dla mnie bóle brzucha - a od kilku godzin nie ma już po nim prawie śladu. Nie pamiętam, żeby trwał aż tak krótko kiedykolwiek wcześniej.
Testów zrobiłam całą masę - wszystkie w odpowiednim czasie, nie za wcześnie. Negatywne.
6-go grudnia byłam na badaniu u gina, który mnie wręcz wyśmiał i stwierdził że on żadnej ciąży nie widzi, ale dla świętego spokoju mogę sobie zrobić betę Confused więc zrobiłam, dopiero 3-go stycznia - wynik <0,5 przy normie laboratorium <5. Nie zainteresowały go moje wątpliwości co do miesięcznego krwawienia, w ogóle olał tę sprawę, więc nadal nic nie wiem. Wiecie jaka moze być przyczyna (wykluczając ciążę?) takiego nagłego skrócenia okresu? Czy ewentualnie escapelle może aż tak namieszać...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

queen esc moze namieszac, jak najbardziej. skoro wszystkie testy wykluczyły ciaze , bhcg i gin rowniez to czym Ty sie przejmujesz? nawet lekarz wysmiał Twoje wymysły Smile spokojnie to nie ciaza. a w 19dc wytrysk był w srodku,ze zazyłas esc?

Dodano po 18 sekundach:

jak dlugie masz cykle?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką odpowiedź wind, jesteś niezastąpiona Smile Okres dzisiaj w nocy wrócił, co prawda nie w spektakularnej ilości, ale plamieniem bym go też nie nazwała.
Nie, wytrysku w środku nie było. Facet jest przekonany, że nic nie miało prawa się stać - ale ja wiem oczywiście czym może kończyć się każdy niezabezpieczony stosunek. Sęk w tym, że moje cykle nie są właśnie standardowe 28-dniowe, wtedy miałabym prawie pewność że byłam sporo po owulacji i nie myślałabym pewnie o esc.
Mam zapisane daty okresów 28.08, 06.10, 4.11, 6.12 i 7.01 - tylko tyle wiem, wcześniej nic nie notowałam, zresztą miesiączki przypadały mi mniej więcej co 30, 32 dni... Zaniepokoiły mnie tylko te ostatnie nietypowe krwawienia, ale nie mogę być chyba przypadkiem ciężarnej u której nie wyszedł pozytywnie żaden z kilkunastu Laughing testów i beta - wykonana po tak długim czasie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RocketQueen napisał:
Dzięki za szybką odpowiedź wind, jesteś niezastąpiona

fiu fiu, dzieki Razz Embarassed


RocketQueen napisał:
Okres dzisiaj w nocy wrócił,

no a nie mowiłam. nie jestes w zadnej ciazy.tym bardziej ze wytrysku nie było w srodku. esc wziełas chyba ze strachu, co?
testy apteczne moga sie mylic ale nie beta i nie lekarz!! Smile spokojnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Huh, zdecydowanie ze strachu i ze złości na własną głupotę ;P
Tymczasem dziś jest mój 13 dc a jakiejkolwiek zapowiedzi owulki ani widu ani słychu, wszystko bez zmian od kilku dni, temperatura nie rośnie a wręcz spada (36,4 na 36,1) Shocked a brzuch rośnie mi w oczach Laughing już chyba tylko psycholog mi pomoże. Dzięki raz jeszcze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket bo wziełas esc to troche Ci sie naprzesuwało. owulacja nastapi zapewne w pozniejszym terminie Smile takze badz czujna Cool a i pamietaj ze nie zawsze ja da sie wyczuc...czasem sa takie cykle ze wogole nie masz kłucia i mało sluzu jest i wydawac by sie mogło ze owulki nie ma a ona jest tyle ze nie tak "dokucza"jak zwykle Smile
wszystko bedzie ok Ty stracholcu Very Happy Surprised

Dodano po 56 sekundach:

a co do temp to od owulacji powinna utrzymywac sie przez pare tyg ok 37stopni i wtedy mozna podejrzewac ciaze, Ty masz 36 wiec spokojnie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgłupieję, jak nic Laughing niby sama się z siebie śmieję, ale jak się nakręcę, to jest istna tragedia. Esc wzięłam 27 października, tydzień później miałam okres który już był 'dziwny' i kolejne jak w zegarku - 6 grudnia, 7 stycznia, tylko czemu takie mało obfite, skoro beta ciążę wykluczyła. Chciał nie chciał, chyba odwiedzę gina jak sytuacja powtórzy się w tym miesiącu.
Wind, to już ostatni offtop ode mnie, skoro w ciąży nie wyst. owulacja to nie ma jako takiego cyklu, czyli śluz nie zmienia się mniej więcej w połowie na płodny (rozciągliiiwy, przezroczysty, bo od kilku dni go zaobserwowałam Wink ), położenie szyjki, jej otwarcie i tak dalej również pozostawałoby bez zmian?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

queen a jak w ciazy moze byc owulacja? przeciez owulacja to jajeczkowanie, jajeczko pekło i dotarł do niego plemnik, nastapiło zapłodnienie wiec nie moze byc kolejnej owulki bo kobieta jest w ciazy Razz
sluz podczas ciazy jest rozny, ja nie wiem do konca jaki bo mama jeszcze nie byłam Razz. Ty nie przezywaj tak! nie jestes w ciazy. bhcg nie kłamie Smile okres mało obfity ..widocznie zmienia sie Ci Razz ciesz sie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group