Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka nagle zniknela.

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
desperski



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 6:08 pm    Temat postu: Miesiaczka nagle zniknela. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jestem tu nowy ale nie znalazlem zadnego innego forum na ktorym mozna porozmawiac na poziomie. Otoz nie powiem, mam maly problem, a wlasciwie chcialbym sie dowiedziec czy go mam. Otoz stalo sie TO jakis tydzien temu, miesiaczka wg kalendarza miala byc 16.01, pojawila sie 12.01 i na drugi dzien jej juz nie bylo. Test ciazowy pokazal wynik negatywny, tyle ze wykonany po poludniu a nie rano (ponoc ma to znaczenie). Czy taki ,,zniekniecie" miesiaczki moze wskazywac zajscie w ciaze ? Co prawda dziewczyna przezywala silne stresy ostatnio, chorobe i moze to od tego. Bede wdzieczny za wszelkie porady i sugestie, bo troszke moze nam to pokrzyzowac plany na zycie. Pozdrawiam Serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miesiaczka to nie byla jesli trwala tylko jeden dzien. Moze to byc ciaza a moze tez byc cos innego.

Ile dni po stosunku byl robiony test? Test powinno sie robic 12-14 dni po stosunku nie wczesniej bo moze wyjsc nieprawidlowy wynik. Proponuje rowniez z pierwszego moczu. Najlepszym rozwiazaniem jednak bylby test z krwi jest on o wiele pewniejszy a koszt testu to ok 30 zl.

Radze zrobic test we wlasciwym czasie, jesli wyjdzie negatywny, wizyta u ginekologa bardzo wskazana.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja mam pytanie tez...
bo niby mam krwawienie znaczy miesiaczke tylko ze taka dziwna... nie ma takiego ciaglego krwawienie tylko raz widac slady krwi a raz nie... i sama nie wiem co mam myslec.. w sluzie widac nitki krwi ale krwawienie jest bardzo skape... co moze byc tego przyczyna? mam tak od soboty..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mialas jakies sytuacje ze mogabys byc w ciazy? Przyczyna plamienia moze byc ciaza...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
desperski



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test zrobilismy 7 dni od stosunku. Ja uwazam ze ,,nic sie nie stalo" ale dziewczyny zostawic tak bez niczego nie moge. Dobrze za pare dni zrobimy test ranny. A moze i nawet test krwi. Dziekuje za podpowiedz i bledy w poscie ale wynikaja z mojej niewiedzy z nazewnictwa. Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

petting podczas miesiaczki? ja ubrana, wytrysk chlopaka, mialam sperme na dloni ale umylam rece a pozniej zeszlam na dol zmienic podpaske... mozliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w zyciu Exclamation
troche pomyslec ttrzeba a potem zadawac takie pytania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie pytalam tylko stwierdzilam ze raczej to niemozliwe, poniewaz mala_mi pytala czy byla jakakolwiek mozliwosc zajscia w ciae...

no wlasnie stad sie wzielo moje pytanie czemu mam taki skapy okres? bo tez uwazam ze zaplodnienie w ten sposob jest niemozliwe...'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ten sposob w ciaze sie nie zachodzi. Ale jak mialas taka miesiaczke to moze wybierz sie na badania do ginekologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elisa666



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ja nadal mam, wiec moze to dopiero taie poiczatki miesiaczki miejmy nadzieje, dzikei za rade:) no chyba ze wiecie jeszcze jakie moga byc tego przyczyny
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group