Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrob test, i wszystko sie wyjasni. Nie powinno byc z tego dzidzi, nie bylo wytrysku to nie ma dzidzi. Spokojnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam slowa Thora, jesli nie czules ze dochodzisz i ze wytrysk bedzie to spokojnie ciazy nie bedzie. Tak latwo w ciaze sie nie zachodzi Smile Aczkolwiek radze uwazac ze stosunkiem przerywanym bo nie jest to dobra "metoda" antykoncepcji, chwila nie uwagi i becikowe gotowe:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nadal nie wiem jak z tym kropelkowaniem, gdzies czytalem ze kropelkowanie poprzedza wytrysk, ale tylko wtedy kiedy wytrysk nastapi, a jezeli nei bylo wytrysku w ogole, a bylo do niego blisko to kropelkowanie wtedy nie wystepuje.

A tutaj ktos napisal, ze jak jest blisko do wytrysku to kropelkowanie wystepuje, niezaleznie czy jest wytrysk czy nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby tak jest ,że kropelkowanie występuję zawsze tuż przed wytryskiem. Nie jest jednak powiedziane ,że w takich przypadkach zawsze dojdzie do zapłodnienia. Nie wiadomo do końca czy w tym płynie są zawsze plemniki i u każdego mężczyzny. Artykuły medyczne zawierają różne dane. Tak czy inaczej lepiej dmuchać na zimne i przyjąć ,że jednak zawsze jest kropelkowanie i zawiera plemniki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooaa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:53 pm    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że głupie pytanie.. Sama w to nie wierze.. Ale..

Leżałam na moim chłopaku bez majtek on również nie miał majtek.. i Ocierał się o mnie, ale ani przez sekunde nie był on w mnie w środku, ani także nie doszedł.. Poprostu się ocierał o mnie.. . Czy istnieje jakaś możliwość, że będę w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooaa nie ma szans na ciaze! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arbi



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
Chciałem podsumować rozwiązanie mojej historii, tak na przyszłość jak ktoś będzie czytał watek. Dziś moja partnerka dostała okres także wszytko wyszło po myśli. Dziękuje wszystkim za fachową poradę i wiedzę która w tej dziedzinie bardzo mi się powiększyła. Pozdrawiam i życzę wszytki sukcesów. A wasze forum uważam za grupę życzliwych i pomocnych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
puszek12



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podkarpacie
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:06 am    Temat postu: czy po pierwszym wytrysku plemniki zostaja w penisie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
niedawno współżyłam z chłopakiem kochalismy sie raz z zabezzpieczeniem a drugi raz chwilke bez po czym zabezpieczenie bylo..
ii mam takie pytanie czy jesli wytrysk byl pierwszym razem czy zostalo cos w penisie i gdy robilismy to przez chwile czy plemniki mogly sie dostac do komorki..
ps ;pilne!
Embarassed

----Pisz w odpowiednich tematach. Poczytaj najpierw zanim napiszesz. Regulamin---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne ze tak!...
jesli nie umył sie i nie oddał moczu to na 100% zostały.

miałas dni płodne? jak to to migiem do po escapelle...

tyle jest postow na ten temat.. czy nie mozna siąść i poczytac?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z wind! Jesli mialas dni plodne a nie minely 72h od stosunku lec do ginekologa po tabletke po bo to sie moze skonczyc ciaza!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 35 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group