Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak dobrze myślisz, chodź jest to w nieco innych proporcjach.

setki plemników nie zobaczysz gołym okiem, są po prostu za małe. To co widać to ejakulant w którym są umieszczone plemniki, chodź ich też nie da sie zauważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 6:36 pm    Temat postu: Re: kilka pytań apropo kropelkowania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to czysta magia napisał:
Witam mam pytanie czy jeżeli tz kropelkowanie lub sperma skapnie na narządy rodne kobiety (która jest dziewicą) istnieje realne zagrożenie ze morze zajśc w ciązę? miejąc na uwadze brak storunku z wprowadzeniem... wiecie o co chodzi

pozdrawiam Crying or Very sad


tak
Exclamation
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jedno pytanie co do kropelkowania
mianowicie w tym, lub innym poście przeczytałem, że kropelkowanie występuje tylko zaraz (kilka sek.) PRZED wytryskiem... a co jeśli ćwiczy się powstrzymywanie wytryku?

pozdrawiam
Powrót do góry
Chevez
Gość









PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:47 pm    Temat postu: Chciałem prosić o kilka słow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak. mam dziwna sytuacje miesiąc temu kochałem sie z dziewczyna. oczywiście zabezpieczenie i dwa dni po ustąpieniu miesiączki. z tym ze przed załozeniam kondoma dotykałem jej miejsc intymnych przez ok 2 sec a z tego co ona mi opowiada to jest ta czesto wypominana maź na mnie. JEST SZANSA ABY MOGŁA BYĆ W ciązy?? przepraszam za to pytanie jeśli jest głupie ale jest cos jeszcze do wytrysku własniwego było ok 15 minut. KOntynuuje... ma chore nerki. i opoznia jej sie okres ok 10 dni ( to chyba przez niewydolnosc nerek) . czytam forum i dowiaduje sie ze to w preejakulacie sa plemniki ( na kilka sec przez wytryskiem) u mne bylo troche wiecej czasu. prosze o pomoc. Paweł... Sad
Powrót do góry
Chevez
Gość









PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam tylko jeszcze ze od dłuzszego czasu miewa bóle i jak sama mowi boli tam jak przed miesiączką a nie ma krwawienia...
...jak mi przyznała z tego powodu spedzila kilka dni w szpitalu. do lutego br. okres miała co 2 - 3 miesiące. wiem ale mam obawy.


----------------edit by drapaka------------------
Jak chcesz coś dodać to używaj opcji "zmień" jest z prawej strony posta
Powrót do góry
domofon123



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 10:48 pm    Temat postu: na temat preejakulaci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oboje z dziewczyną jesteśmy bardzo podnieceni mam na sobie delikatną bielizne i prawie przeźroczyste spodnie pocieram i delikatnie wsadzam członka w tych spodniach do jej wejścia do pochwy czy przy preejakulaci jest możlwie żebym się obawiał zajścia przez nią w ciąże.
Przepraszam z góry za swoje nie udolne pytanie, ale chciał bym mieć pewność od obeznanego w tcyh sprawach człowieka.
Czekam na odpis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz co sie martwic... plemniki przez ciuchy nie przenikaja:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domofon123



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 3:20 pm    Temat postu: nawiązując Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy mogła byś mi wytłumaczyć dlaczego przez lekkie tkaniny nie przenikają plemniki? przecież są naprawde małe(50–60 µm) i czy naprzykład plama nasienia na majtkach dziewczyny w okolicach wejścia do pochwy kiedy jest w stanie wysokiego podniecenia może być jakies prawdopodobieństwo zajścia przez nią w ciaże? czekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale tkanina to tkanina... moze jakby to byla koronka Wink ale nie slyszalo sie o takich przypadkach... plemniki same nie wskacza do pochwy, zaczynaja sie poruszac wtedy kiedy dostana sie do sluzu w pochwie:) musialbys je przeniesc do pochwy np. na palcach albo penisie... i przezywaja jedynie w dogodnych warunkach... a na tkaninie to nie da rady Smile pomysl jakby kazda dziewczyna ktora miala taka sytuacje zachodzila by w ciaze to mase dziewczyn bylo by w stanie blogoslawionym Smile
i jeszcze musialo by dojsc do wytrysku bo ten plyn ktory wydostaje sie z penisa podczas podniecenia to jest wydzielina z prostaty a tam teoretycznie nie ma plemnikow... jezeli chodzi o kropelkowanie ( tam jest jakis % plemnikow)to wystepuje na kilka chwil przed wytryskiem i to nie u wszystkich mezczyzn, a jezeli bylo daleko do wytrysku to nie ma sie czym martwic Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domofon123



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:54 pm    Temat postu: życie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciał bym zapytac jeszcze czy jest prawdą to że plemniki na prześcieradle żyją Tylko 5 minut.
I czy w sytuacji której opisałem powżej. Jeśli dziewczyna była w płodnych dniach mam czego się obawiać?
(oboje z dziewczyną jesteśmy bardzo podnieceni mam na sobie delikatną bielizne i prawie przeźroczyste spodnie pocieram i delikatnie wsadzam członka w tych spodniach do jej wejścia do pochwy czy przy preejakulaci jest możlwie żebym się obawiał zajścia przez nią w ciąże.
Przepraszam z góry za swoje nie udolne pytanie, ale chciał bym mieć pewność od obeznanego w tcyh sprawach człowieka.
Czekam na odpis)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group