Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Interakcje tabletek z lekami/alkoholem/żywnością itd

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy antybioyk moze spowodowac brak krwawienia?
Skonczylam tabsy we wtorek a antybiotyk zaczelam brac dzien pozniej czyli w srode. Krwawienie powinna dostac w niedziele rano. Moze go nie byc? Sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej antybiotyk moze opoznic okres. jak długo go przyjmowałas? ciotka napewno wpadnie tyle ze spozniona Cool Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadal go biore... czyli 5 dni....ale teraz nie wiem czy w srode zaczac brac kolejne opakowanie tabsow czy czekac na krwawienie.... Sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej byłoby, gdybyś w ogóle nie robiła przerwy, ale skoro zrobiłaś, to po 7miodniowej przerwie rozpocznij nowe opakowanie. ja bym tak zrobiła, ale może ktoś jeszcze się wypowie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qrcze no wlasnie nie pomyslalam o tym, zeby wziac drugie opakowanie bo pewnie nie myslala bym o tym kiedy nastapi krwawienie...
A moze sie okazac, ze wcale go nie dostane w tym miesiacu? Skoro zaczne brac tabletki w srode to moze byc niezle zamieszanie w moim organizmie
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że lepiej zrobisz, jak weźmiesz niż jak nie weźmiesz. i myślę, że nie będzie namieszane wcale Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale moze sie okazac, ze wcale nie bede miala krwawienia?
W tym miesiacu nie bylo wiele okazji do "szalenstw" Tylko raz i to dodatkowo z prezerwatywa wiec szanse na dzidzie chyba marne i nie mam sie do nakrecac, ze zostane mama! Sad


no i krwawienie spoznia mi sie juz 12 godzin!!!!! zrobilam test ciazowy,ktory wyszedl negatywnie ( jutro rano zrobie drugi) i powoli zaczynam swirowac...... Biore tabsy ponad rok i nigdy tak bardzo mi sie nie spoznial............ Qrcze co mam robic????? Nie moge miec teraz dziecka!!!!!!!


---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta

_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

12 godzin to nic wielkiego:) spokojnie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya663



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 7:05 pm    Temat postu: Tabletki antykoncepyjne a inne leki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam poruszyć pewien nenkający mnie temat. Wiadomo że niekóre leki ołabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych, dlatego chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś wie na jakie leki trzeba uważać. Zażywam Harmonet, szczególnie interesuje mnie działanie na niego leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty, oraz leku APO-NAPROXEN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naproxen nie wpływa (ew. trzeba powiedzieć lekarzowi jeśli przyjmuje sie go długotrwale w końskich dawkach) a co do innych leków, to w ulotce harmonetu na pewno jest wyszczególnione, co wpływa a co nie Smile jak czegoś nie będziesz wiedziała, to pytaj.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 5 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group