Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Interakcje tabletek z lekami/alkoholem/żywnością itd

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez jestem alergikiem.W lagodnej alergii pomagaja mi doskonale ale niestety jak zacznie pylic wszystko na raz to juz nie odczuwam zadnej poprawy i wtedy tylko biore te tabletki na recepte.Ale w lagodnej alergii polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama Julki - a CZy Twoja corcia ma tez alergie?? bo ja i moj facet oboje jestesmy alergikami i sie zastanawiam czy nasze dziecko tez bedzie?? Rolling Eyes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi Very Happy Powiedzcie mi jeszcze tylko to jest bez recepty, znacie skład ? i drogie to jest w porównaniu do innych środków ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jest to lek bez recepty cena w zaleznosci od apteki 12-15 zl. za 6 tabletek.W sklad tabletki wchodzi chlorowodorek cetyryzyny i chlorowodorek pseudoefedryny.
Wind moja corcia narazie ma alergie tylko pokarmowe zobaczymy dalej jak to sie rozwinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za odpowiedź Very Happy
Ja mam taką średnią alergie więc chyba to kupie. Powiedz jesli mozesz jakoś w miare szybko to działa Question nie wysusza przypadkiem tak jak krople Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mnie przy lagodnej alergii zadzialalo bardzo szybko sluzowki rowniez mi nie wysuszalo,pomagalo odychac i uporac sie z katarkiem,oczywiscie na kazdego lek moze zadzialac inaczej.Mysle ze jesli alergia bedzie sie powtarzac powinnas udac sie do lekarza po skierowanie do poradni alergologicznej,tam zrobia Ci wszystkie badania i pomoga dobrac odpowiednie leki ktore napewno Ci pomoga.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przegladalam troszke ten temat ale jakos caly czas nurtuje mnie zagadnienie:TABLETKI+ALKOHOL....a zmierzam do tego, ze biore Novynette od roku i bardzo ciezko przychodzi mi zaufanie tabletkom...choc bardzo sie staram..... ciagle wymyslam sobie jakies schizy...teraz wariuje na mysl o tym, ze alkohol mogl obnizyc skutecznosc naszych tabsow.... Ostatnio zdarzalo mi sie dosc sporo wypic (wieczor panienski, wesele, poprawiny) i pozniej kochac sie z partnerem do konca....bez dodatkowego zabezpieczenia.... czy ktoras z Was miala podobny problem? Jak sobie z tym radzicie?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje antykoncepcje doustna od ponad 1,5 roku,tylko inne tabletki niz Ty i prawie co weekend popijam sobie jakiegos browarka,a sa tez imprezki gdzie wypije sie troche wiecej i wiadomo,ze wspolzyje z mezem,ale nie panikuje i jakos nie martwie sie,ze zajde w ciaze,do tej pory przy tabletkach nie zaszlam,wiec nie mam powodow do obaw.Niby slyszalam cos tam,ze alkohol w jakims stopniu obniza skutecznosc tabletek,ale ile w tym prawdy to nie wiem,ale przeciez ile kobiet na swiecie przyjmuje antyk.doust. i wiadomo,ze normalny czlowiek czasem lubi sie napic,wiec gdyby rzeczywiscie alkohol w duzym stopniu obnizal ta skutecznosc to co chwile ktoras z kobiet zachodzilaby w ciaze.Ta wiec,mysle,ze nie masz sie co martwic.Pozdraiwam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 1:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alkohol raczej nie wpływa bezpośrednio na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. mozna pić, tylko z umiarem, zeby nie zwymiotować.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie....wypilam jak na siebie to sporo....bo 2 drinki i dwa piwa....(przez cala noc) w sumie to nawet moja ginekolog, ktora pomagala mi pokonac strach przed wspolzyciem, powiedziala, ze poczuje sie lapiej jak walne sobie kielicha moze dwa....
ale mimo wszystko mam schiza....
Pozdrawiam i dziekuje za podtrzymywanie na duchu
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 3 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group