Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek piersi?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 no widzisz a co Ci mowilysmy? Wszystko ok i nie ma co panikowac na zapas bo czasami sobie wkrecamy takie rzeczy ze szok a to nic powaznego. Tak trzymac!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 10:23 pm    Temat postu: zgrubienie na piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Zauważyłam na lewej piersi zgrubienie (po lewej stronie bardziej u góry) cięzko określić jego kształt i wielkośc, ale jest lepiej wyczuwalne przed i w peirwszych dniach okresu. Przed okresem boli mnie także bardziej ta pierś niż prawa, zwłaszcza w tym miejscu. Co to może być? dodam, że jestem młoda (24l)

-----------edited by emilka---------
przyłączyłam do tematu pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz na usg piersi. moze to jakis powiekszony wezeł, moze gruczoł mleczny a moze jakis guzek? warto zbadac a nie czekac az zniknie. tym bardziej ze boli Cie zarowno przed jak i w trakcie okresu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ebka, miałam podobny problem, byłam na usg piersi, jednak nie wykazało nic groźnego .. okazało się po prostu, że był to powiększony lekko gruczoł mleczny i miało to podłoże hormonalne, dlatego tak bardzo bolało i było grube .. a ja strasznie się bałam, że to guz albo coś takiego, dlatego lepiej warto się przebadać, żeby czasem odetchnąć z ulgą lub zapobiec czemuś złemu Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group