Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek piersi?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo widzisz..a skad to sie bierze.. ? ;/ tylko podczas stosowania tabsow? Confused

Dodano po 51 sekundach:

a biopsje miałas albo bedziesz miała?
to chyba operacyjnie sie leczy co nie? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi - no słyszałam, że są niegroźne ..
nie, nie stosuję właśnie antykoncepcji hormonalnej Smile

Dodano po 2 minutach:

wind_of_hope - podobno to się bierze z dużej ilości hormonów i zaburzeń hormonalnych .. niekoniecznie stosowania tabsów ..
mam przyjśc w trakcie @ do niego, wtedy zrobi mi usg .. Smile
biopsje ? nie, nie miałam chyba robioną ..
można leczyc to za pomocą tabsów lub w ostateczności zabiegowo .. malutki zabieg .. Rolling Eyes
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope chyba nie tylko podczas stosowania tabsow ale kobiety ktore stosuja antykoncepcje hormonalna sa szczegolnie narazone. Wiem bo sama zylam w starchu.

Leczy to sie "operacyjnie" a w zasadzie to jest zabieg a nie operacja. Bez obaw :]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha dzieki za odp Smile
dobrze ze ja tego świnstwa nie biore.
same minusy..
moze 1 plus Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi - racja, te kobiety, które biorą tabsy są bardziej narażone na to niż te, które nie biorą ich, ale mogą przyczyną byc też zaburzenia hormonalne i prawdopodobnie to mam ..
zobaczymy co powie lekarz po następnej wizycie i co wykaże USG piersi .. Wink

wind_of_hope - no, no, właśnie jeden plus hehe Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny Wink
piszę znów w związku z tymi guzkami ..
im bliżej @ tym bardziej nasilają się bóle w miejscach, gdzie mam te guzy ..
odkąd się te guzy pojawiły piersi na okres są straszne, po prostu nie do wytrzymania .. jak siniaki, a nawet jeszcze gorzej .. Confused
wizytę mam dopiero na 17 maja, a ja już zaczynam się martiwc, bo niby to włókniak .. a ja sama nie wiem, o co chodzi z tymi włókniakami .. ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a_joanna



Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam taki problem . mam 18 lat i czuje jakiegos ok 3 cm guzka w lewej piersi. nie jest on okragly tylko zgrubienie jest bardziej rozlozone, podłużne. nie boli. nie zmniejsza sie. zauwazylam go ok miesiac temu, ale przed czy po okresie ciagle to samo, nic nie zaniklo. moze to byc gruczol mleczny? bo nie jest to ruchome jak dotkne to sie nie porusza... nie wiem co o tym sadzic Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a_joanna - ja też mam 18 lat, byłam u ginekologa to powiedział, że niestety nie jest to powiększony gruczoł mleczny, ale prawdopodobnie włókniak, ale mam przyjśc podczas okresu i wtedy USG mi wykona, gdyż przed okresem hormony szaleją Wink
i właśnie przez te guzki ból piersi przed okresem jest nie do zniesienia ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a_joanna najlepiej bedzie jak pojdziesz do ginekologa, ktory albo zrobi badanie USG albo na takie skieruje. Kazdy guzek warto sprawdzić tak na wszelki wypadek. Nic sie nie martw bo nie kazdy "guzek" to "guz" czy "rak". Spokojnie bez paniki, udaj sie do lekarza zobaczymy co powie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no hej dziewczyny Wink
dziś byłam na USG piersi i wynik jest taki, że nie mam żadnych włókniaków, torbieli itp.
wszystko jest okej Very Happy
mam tylko tabletki na zmniejszenie bólu przedmiesiączkowego w piersiach, bo to było raczej to .. Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group