Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek piersi?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia jak z tymi hormonami jest...bardzo mozliwe ze domagaja sie spłodzenia fasoleczki Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czy takie cos jest mozliwe?? slyszalas kiedys o takim "zjawisku"??

czy mozliwe jest zeby organizm sie "domagal" sie ciazy produkujac jakies tam "rzeczy" he i tym daje mi znac ze juz czas na dzidzie???

hmm mi sie to wydaje troche dziwne ale kto wie moze cos takiego istnieje... Shocked
pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina nie słyszałam nigdy Smile ale kto to wie? moze akurat u Ciebie sie domaga Razz tak czy siak pedz do lekarza i zbadaj tego guza... Wink pozdrofffki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wracajac do tej mammografii to ja do niej nie jestem przekonana. nigdy wczesniej jej nie robilam ale slyszalam ze to bardzo bardzo bolesne i nawet mama mi to odradza. mowi ze lepiej zrobic USG- wiem obraz pewnie nie jest taki dobry jak po mammografii, ale za to mniej bolesny. moja ciotka miala tez robiona mammografie i teraz sie zastanawia czy przez to wlasnie nie zrobil sie jej ten guz. wyszla z placzem tak to bolalo i nie raz wlasnie slyszalam ze kobiety zalane lzami wychodza stamtad. przeciez to tak okropnie zgniata piers ze jak widzialam w tv to az mnie ciarki przeszly. przeciez wlasnie od takiego czegos mozna sie guzow nabawic, przez takie zgniatanie. nie rozumiem jak mozna takie badanie stosowac... jakby nie bylo innych sposobow...

dlatego jak pojde to zdecydowanie na USG nie chce cierpiec i narazac sie na powstanie kolejnych ewentualnych guzkow....

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina fakt ja nigdy nie byłam na mammografii ale jak poszłam z bolem piersi do swego gina to powiedziała ze własnie mozna usg wykonac tyklo ze nie miałam tyle kasy Razz. ale uspokoiła mnie mowiac ze to gruczoł limfatyczny. Masz racje lepiej usg niz potem płakac. sorki i pzdr. Wink Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie musisz przeciez przepraszac jest ok a ja sie wcale n ciebie nie gniewam Smile bo niby za co? Smile

ja teraz tylko czekam na kase i bede pedzic na to USG bo serio mnie ten guzek rzy sutku niepokoi a tak to bede wiedziala na czym stoje. ale i yak sie boje...

jak bede wiedziala co i jak dam znac czy to cos powaznego Shocked

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina ja tez mam takie dolegliwosci jak ty ... bolal guzek jakis czas i zawsze byl nawet jak nie bylam przed okresem Smile okazalo sie ze to gruczol powiekszony... gin wybada palpacyjnie a jak nie to wysle na USG... mamografii to sie w twoim wieku jeszcze nie robi, dopiero po 35 r.z chociaz wystepuja wyjatki ale ty nie masz sie czym martwic, jak guzek boli i da sie go poryszyc choc troche to na pewno nie jest to rak Smile
stawiam na to ze masz dokaldnie to samo co ja Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zainteresowana



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 9:33 pm    Temat postu: zgrubienie na piersi?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,
czy miałyście może problem z piersiami czyli zgrubienia, stwardnienia, narośla?? Od pewnego czasu poczułam na lewej piersi jakby ziarnko grochu pod skórą. Co to może bć?? Nie wiem co z tym zrobić i może podsuniecie mi jakąś rade. Może być to coś groźnego??
Bardzo prosze o pomoc Sad



przyłączyłam do pokrewnego problematycznie tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam takie zgrubienie co m-c na prawej piersi i poszłam z tym do gina. zrobila usg i wyszło ze mam powiekszone gruczoły mleczne.. i dostałam masci i leki, ogolnie to nie grozne, moge nawet nie brac lekarstw.tylko ze ja nie czuje zadnego "zgrubienia w kształcie ziarnka"... hmm.. moze idz czym predzej na usg? im szybciej tym lepiej... boli Cie to miejsce? a moze jestes przez okresem?>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem, ale okazało się,że to zwykły gruczoł Smile

A to zgrubienie jest twarde czy raczej miękkie? No i czy bardzo oddziela się od piersi?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group