Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek piersi?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 2:44 pm    Temat postu: Guzek piersi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli ktos cos wie o tym rposze piszcie jestem zaniepokojona poniewaz wyczulam na piersi kulke co to moze byc mam nadzieje ze to nic troznego pomozcie!!!

---edit by emilka---
nadawaj tytuły tematom bardziej sugerujące problem
używaj max 3 znaków przestankowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze się nie martw, bo to może nie być nic groźnego. najgorzej myśleć od razu, że to sprawa rakowa, bo naprawde ogromna ilość guzków okazuje się niegroźna. idź do ginekologa, który to zbada i prawdopodobnie dla pewności skieruje na usg lub mammografie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Emilka Wink
Ja sama wyczuwałam u siebie jakies zgrubienie na lewej piersi. Poszłam do gina i okazało sie ze sa to powiekszone gruczoły mleczne. Tyle ze mi to pojawiało sie przed samym okresem a potem znikało. Nie wiem jak jest u Ciebie z ta kulka?
Byc moze masz obrzek limfatyczny piersi?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 2:00 am    Temat postu: kulka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wyczulam na piersi kulke co to moze byc mam nadzieje ze to nic troznego pomozcie!!!

Podejdź do tego spokojnie, czasami takie stwardnienia pojawiają się i znikają i nie są niczym groźnym. Można je lekko rozmasować, bo wynikają z dysfunkcji gruczołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikami. Smile Idź do lekarza i wszystko się wyjaśni.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 3:49 pm    Temat postu: guzek piersi?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wszystkim .
mam problem i byc moze ktos mi pomoze.

od jakiegos czasu zauwazylam w prawej piersi przy sutku jakiegos guzka. raz jest wiekszy raz mniejszy ale przy dotyku zawsze boli. a najbardziej jak mam dostac okres, wtedy mnie bola cale piersi a ten guzek jeszcze bardziej. myslalam na poczatku ze to moze przed okresem tak sie zrobile ale po przejdzie a to niestety nie przechodzi. ten guzek jest caly czas.

czy to moze byc poczatek raka?? czy moze jakis tluszczak a moze ja juz powinnam miec dzieci i organizm sie tego jakos "domaga"?? (mam 25 lat)

prosze o pomoc

pozdrawiam


-------edit by emilka---------
przyłączam do tematu o podobnej problematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja miałam podobnie jak Ty,tez zawsze przed okresem ale potem juz znikał. poszłam do gina i okazało sie ze mam powiekszony gruczoł limfatyczny,dostałam leki i jakos zyje. najwazniejsze ze nie rak, bo tez myslałam ze cos złego. Ale u Ciebie jak pisałas jest on cały czas, wiec to pewnie nie gruczoł..niekoniecznie musi oznaczac raka, wybierz sie do lekarza,zrob mammografie i bedzie wszystko wiadome. Tylko nie zwlekaj,im szybciej tym lepiej dla Ciebie. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dzieki

on u mnie jest jakies dwa miechy Sad tez z poczatku myslalam ze zniknie ale nici a jak na razie musze poczekac z ginem Sad oststnio jak bylam u gin w maju badal mnie i bylo wszystko ok a tu nagle po 1,5 miecha guzka wykrylam Sad ciekawe co to ??? Shocked


kiedys moja kuzynka tez cos podobnego miala i okazalo sie ze to jakis tluszczak czy cos tam i musieli jej to usunac a moja ciotka tez cos miala i lekarz powiedzial ze albo operacyjnie mozna to usunac albo lepszym wyjsciem jest zajscie w ciaze i to powinno zniknac. zaszla , urodzila i wszystko wrocilo do normy.. ciekawe co mi powie jak pojde...bo jedna taka inna ciotka miala niedawno raka i musieli jej piers odjac wiec az srach mi myslec Sad

ale mam nadzieje ze bedzie good.

dzieki za odpowiedz.pa



------edit by emilka-------
proszę nie pisać więcej niż 3 znaków przestankowych obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina z tym rakiem to niezaciekawie jest z tego co piszesz Neutral
ciotka miała..wiec moze po genach? <tFuuu>,moze i tłuszczak ale nie załamuj sie! mowie Ci im szybciej pojdziesz i zbadasz tym lepiej. Szanse sa!Wazne zebys teraz zaczeła działac a nie za rok,czy dwa..
Aha..a czy on sie powieksza? czy jest taki sam?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no tyle to ja nie bede czekac planuje isc jak najszybciej ale nie wiem jak to wyjdzie bo musze isc prywatnie wiadomo to kosztuje ...


wiesz czasami to on ma wielkosc- bo ja wiem ziarnka groszku zielonego a czasami sie troche powiekszy i znowu sie zmiejszy.... ale calyczas boli jak sie dotkne.... nie wiemco to jest ...ale tak sobie mysle ze gdyby gin mi powiedzial ze czas na ciaze albo skalpel to ciekawe co moj kochany na to powiedzial ha:) bo jak myslisz czy moze byc tak ze hormony "szaleja" i moze faktycznie w moim wieku powinnam zajsc??jest to mozliwe wogole??

wiesz nie matwie sie az tak bo nie chce zwariowac Rolling Eyes wierze ze sie wszystko dobrze skonczy
pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group