Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny sluz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tego to juz nie wiem czy jest chory czy tez nie. przejdz sie do gin bo ewidentnie wszystko wskazuje na jakas infekcje drog rodnych. nie wolno tego bagatelizowac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi te objawy przypominają infekcję pierwotniakową (rzęsistek pochwowy). koniecznie do lekarza!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiwi123



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam pytanie:) 11 września skończyłam brać tabletki anty. 18 września kończył mi się okres od wczoraj mam śluz brązowy co on oznacza??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2011 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, trudno powiedzieć. może to jakieś plamienie okołoowulacyjne. po odstawieniu tabletek organizm musi wrócić do normalnego funkcjonowania także cykl może być calkiem chwiejny
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiwi123



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 25, 2011 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam do tego ze współżyłam przez ten czas, no w tym momęcie już mi przeszłoSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów!
Małe pytanie... wczoraj pieściłem moją dziewczynę manualnie w pozycji na czworaka i w pewnym momencie poczułem coś rzadkeigo spływającego po moim ręku.... wręcz jak woda. Co to mogło być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

śluz z podniecenia lub może tzw. kobiecy wytrysk?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... nic złego chyba w takim razie. Kobiecy wytrysk?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko możliwe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monti



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę... Jeśli nie, proszę o przeniesienie...

Otóż... Od jakiegoś czasu (2 lata) miewam pomiędzy miesiączkami ciemnawe upławy - zazwyczaj ciemno żółte, rzadko jasno brązowe. Czasami zdarza się, że podczas podcierania się w normalnym jasnym śluzie pojawi się "nitka" krwi. Jednak na wkładce nie ma żadnych śladów.
Mówiłam o tym ginekologowi, ale nie widzi w tym nic złego. Cytologię robię co roku - zawsze II stopnia. USG staram się robić także raz w roku - nigdy nie było nic niepokojącego. Jedyne co, to mam niewielką nadżerkę.
Nie mam bóli podbrzusza (chyba, że dzień przed miesiączką).

Ale czy śluz i te "nitki" (bo to nawet nie są plamy) krwi mogą być przyczyną nadżerki? Obawiam się, że to coś poważnego, ale coroczne wyniki badań temu przeczą. Naczytałam się, że plamienia mogą oznaczać wiele poważnych chorób (jestem straszną panikarą), ale tego nie nazwałabym plamieniami pomiędzy miesiączkami, bo te "nitki" nie pojawiają się trwale przez np 2-3 dni, tylko jednorazowo, sporadycznie.

Mniej więcej 2 lata wzięłam Escapelle - nie miałam żadnych skutków ubocznych. Czy te objawy mogą być tym spowodowane?

Dziś kupiłam sobie Lacibios Femina. Może probiotyki poprawią moją mikroflorę bakteryjną. Co myślicie?

Przepraszam za tak długi elaborat.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek poradę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group