Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny sluz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czasu moj sluz na wkadce jest taki jasno brazowy czemu moze jestem na cos chora
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z lekarzem, przyczyny mogą być różne.. my niestety nie wiemy jaka jest jego przyczyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy wiesz moze jakie np moga byc tego przyczyny
Powrót do góry
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w piatek skonczyl mi sie okres a od w wczoraj mam taki bardzo bardzo wodnisty przejrzysty sluz czy to normalne zawsze mialam wodnisty ale nie tak jak teraz teraz to prawie woda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie masz skojarzenia? Podejrzewasz ciaze?bo ja nie wiem dlaczego mam taki dziwny sluz.robilam test ciazowy.Robiłam go dwa razy. za pierwszym razem wyszła druga kreseczka tylko ze byla bardzo bladziunka , po tygodniu zrobilam test i wyskoczyła tylko jedna kreseczka.Rozwialo to moje watpliwosci. jak myslisz jakie moga byc tego przyczyny??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:53 am    Temat postu: Re: Dziwny sluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emi napisał:
mam taki problem bo mam okres nierególarny i od tygodnia jakos albo i wiecej pojawił mi sie dziwny sluz taki kremowo brazowawy, w ciazy nie jestem chociaz sie o to staram. ostatnoi jakos 1,5 miesiaca temu bylam u lekarza i lekarz powiedział ze jestem zdrowa, ze wszystko mam na swoim miejscu:). wiec dlaczego taki mam dziwny ten sluz??? ma moze ktos podobna dolegliwosc? jak muslicie dlaczego tak jest.a okresiku ani widu ani słychu.Sad


ja mam zawsze taki sluz przed okresem zaraz i po okresie...ale radze zglosic sie do lekarza:) moze jestes w ciazy..nigdy nic nie wiadomo:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iwka napisał:
w piatek skonczyl mi sie okres a od w wczoraj mam taki bardzo bardzo wodnisty przejrzysty sluz czy to normalne zawsze mialam wodnisty ale nie tak jak teraz teraz to prawie woda


mi sie wydaje ze nie masz sie co martwic:) wodnisty sluz jest wtedy kiedy masz plodne dni... ja czasami tez mam malo wodnisty a znowu w nastepny miesiac sama woda:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdy mam taki sluz to mam pewnos ze nie jestem w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iwka napisał:
a gdy mam taki sluz to mam pewnos ze nie jestem w ciazy?


a tego to nie wiem...pamietaj ze pewnym nigdy nie mozna byc i jezeli podejzewasz ze mozesz byc w ciazy to zrob tes albo zglos sie do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemik



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem ze sluzem... od dluzszego czasu czyli tak od 1,5 roku pojawia mi sie sluz, jasno brazowy. nie czuje zadnego swedzenia ani nic tylko nie przyjemny zapach... bylam u lekarza ale powiedzialam mu ze sie nie dam zbadac, strasznie sie wstydze poprostu nie umiem... nie wiecie co to moze byc?? czekam na odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group