Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny sluz

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 8:57 pm    Temat postu: Pytanie o śluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co oznacza duza ilosc sluzu szyjkowego??? Pomocy...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że macica się oczyszcza. Brzydki zapach, kolor inny niż białawo-żółty może świadczyć o stanach zapalnych. Duża ilość śluzu szyjkowego to odczucie subiektywne i nie musi być objawem ciąży. Jedno jest pewne na samej podstawie tego nie można stwierdzić obecność ciąży.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
To znaczy, że macica się oczyszcza. Brzydki zapach, kolor inny niż białawo-żółty może świadczyć o stanach zapalnych. Duża ilość śluzu szyjkowego to odczucie subiektywne i nie musi być objawem ciąży. Jedno jest pewne na samej podstawie tego nie można stwierdzić obecność ciąży.


Ale to znaczy ze ten sluz jest podczas ciazy?? 3 testy wyszly negatywnie 20 dni po stosunku...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluz szyjkowy podlega zmianom w cyklu miesiaczkowym. Rodzaj śluzu zalezy od dni płodnych i niepłodnych.
Może równiez świadczyc o ciąży. Proponuje poczytac lektóry o kobiecych naturalnych przypadłościach.
Jesteś osobą mało zoriętowaną kobieto ty masz kiedyś rodzić dzieci PaPa Embarassed Embarassed Embarassed



---------------edit by drapaka-------------------
Prosze nie pisac całych postów dużymi literami. Post poprawiony.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli testy wyszły negatywnie (i to 3, jeszcze 20 dni po stosunku), nie masz powodów do obaw o ciąże. Jeżeli okres spóźnia się już długo, nalezy udać się do ginekologa i ustalić inną niż ciąża przyczynę. Pamiętaj także, że stres jest przyczyną spóźniającej się miesiączki, należy zatem wyluzować Smile
Powrót do góry
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 5:32 pm    Temat postu: dziwne upławy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu zauwazylam ze pochwy wydowbywa mi sie jakis dziwny sluz koloru bialego i jest on troszke gesty kilka razy dziennie musze zmieniac wkladki nie wiem co robic prosze o pomc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś udać się do ginekologa,który dokładnie Cię zbada.Możliwe,że to jakieś zapalenie,które łatwo można wyleczyć i pozbyć się tej przykrej dolegliwości.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kat



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 7:23 am    Temat postu: dziwny sluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez mam podobny problem:( od wczoraj mnie swedzi i mam grudkowaty śliz:( wydaje mi sie ze juz kiedys tez taki miałam i samo jakos stał sie znowu normlany. Mam 17 lat i boje sie isc do ginekologa. nie wiem co zrobic. Uprawiamy ze swoim chłopakiem petting .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 7:58 pm    Temat postu: Dziwny sluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem bo mam okres nierególarny i od tygodnia jakos albo i wiecej pojawił mi sie dziwny sluz taki kremowo brazowawy, w ciazy nie jestem chociaz sie o to staram. ostatnoi jakos 1,5 miesiaca temu bylam u lekarza i lekarz powiedział ze jestem zdrowa, ze wszystko mam na swoim miejscu:). wiec dlaczego taki mam dziwny ten sluz??? ma moze ktos podobna dolegliwosc? jak muslicie dlaczego tak jest.a okresiku ani widu ani słychu.Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:40 pm    Temat postu: Mam takie skojarzenia, ale... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie skojarzenia, ale najlepiej gdybyś jednak sięgnęła po test ciążowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group