Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny sluz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 4:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci nie powie. Musisz isc i tyle, czas pokonac strach i wstyd. Ten ginekolog i tak ma gdzies jak wyglada Twoja ----- bo sie juz tyle cipek naogladal w zyciu, ze ekarz nie traktuje tego tak jak ty, tylko jako swoja prace - leczenie.
Przelam sie i idz do lekarza,a trwa to juz bardzo dlugo wiec wybierz sie jak najszybciej. po prostu pojdz a jak juz ma dojsc do badania to zamknij oczy i sie rozluznij.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problemik napisał:
ale powiedzialam mu ze sie nie dam zbadac, strasznie sie wstydze poprostu nie umiem...

Jest to bardzo nieodpowiedzialne, podejście.. tam w środku może dziac się coś niedobrego, a Ty to bagatelizujesz... :/

My na odległość niestety nie pomożemy Ci, musisz wybrać się do lekarza, przebada Cię, to nic nie boli, wstydzić się nie masz czego.. ! uwierze.. więc jak najszybciej idz się zarejstrować i czekaj w kolejce Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z prostej przyczyny nie mogę tego napisać ale może któraś z dziewczyn napisze jak taka wizyta wygląda, jak wygląda badanie itd, nie tylko pod względem czysto technicznym ale też tego co czuły i przeżywały podczas pierwszych wizyt oraz kolejnych. Aby dodać trochę otuchy.

Bo jak najbardziej powinnaś iść do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm to może ja pierwsza Razz

Pierwszy raz wybrałam się do ginekologa mając 14 lat.. było to dla mnie bardzo wstydliwe, jak dla każdej dziewczyny, ale tłumaczyłam to sobie w ten sposób, że to jest lekarz, on jest po to by pomagać kobietą, dziennie przychodzi do niego dużo kobiet, odbiera porody.. więc nie będzie to nic strasznego usiąść na fotelu ginekologicznym, bo dla niego to jest normalny widok, 6 lat studiował ten kierunek medycyny, i załużmy, że pracuje w tym zawodzie o 20 lat więc czym mam się przejmować, przede mną byłooo tyle kobiet, że ho ho Smile
Badanie podstawowym jest cytologia.. do tego badania lekarz używa wziernika. Po wprowadzeniu wziernika ginekolog pobiera komórki nabłonka pokrywającego tarcze szyjki macicy za pomocą specjalnej szczoteczki jednorazowego użytku..pobrane w czasie tego badania komórki rozprowadzane są na specjalnym szkiełku. Tu sobie poczytaj o badaniu cytologicznym http://www.resmedica.pl/ffxart10994.html

Na wynik czeka się 2 dni (tak jest u mnie).
Następnie po usunięciu wziernika lekarz bada palpacyjnie macicę, jajowody i jajnika poszukując odchyleń od normy..
Padanie jest bezbolesne, ale wiadomo, że może być nieprzyjemne :/

ale jesteśmy kobietami i trzeba dba o siebie jeżeli w przyszłości chcemy mieć dzidzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to moze ja druga. Ja poszlam hm... majac 16 albo 15 lat, dokladnie nie wiem. Najpierw była rozmowa z ginekologiem, pozniej kazala mi sie rozebrac, i chyba wiekszosc kobiet moze potwierdzic to, ze najgorsza rzecza to jest chyba przejscie zza kotary na fotel...
Wiec pani sie pyta czy jestem dziewica czy nie, zeby dobrac odpowiednia wielkosc wziernika, informuje za kazdym razem co ma zamiar zrobic. Bierze wziernik, wklada do, bada, potem badanie palcami i po wszystkim. No i jesli sie zgadzasz to w ciagu paru sekund zbada piersi by sprawdzic czy nie ma zadnych guzkow. I po wszystkim. Szczerze powiem, ze strach jest tak naprawde wiekszy niz powinien byc, bo moje odczucia sa normlne, wyluzowalam sie i juz sie nie wstydze. Wystarczy sie przelamac.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pojsc w szerokiej spodnicy. Wtedy mozna jej nie zdejmowac i nie trzeba paradowac nago po gabinecie Wink
Nie bede powtarzac po poprzedniczkach bo dobrze mowia. Dodam tylko ze moim zdaniem u dentysty jest gorzej Razz
Poza tym cialo to nie jest cos czego sie trzeba wstydzic. Jestes ta sama osoba w ubraniu i bez niego. Zamknij oczy wyobraz sobie ze pani doktor tez jest gola Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
Dodam tylko ze moim zdaniem u dentysty jest gorzej Razz

Święta prawda ! Smile
niestety jutro mnie to czeka Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh a ja wlasnie lubie chodzic do dentysty Very Happy
Najfajniejszy dla mnie jest moment wbijania igly ze znieczuleniem w dziaslo Very Happy Tak tak jestem nienormalną masochistką Razz
Ale to fajnie jest potem ze swiadomoscia ze mam zdrowiutkie zeby, zreszta fajny dentysta, nie ma co sie bac Wink
Za to nienawidze slowa: " borowac"
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mialam ze "lecialo ze mnie" poprostu sluz taki normalny,nie bolalo,nie swedzialo,troszke zglupialam,ale poszlam do lekarza... okazala sie grzybica...no coz...teraz bede leczyc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie.Czy jezeli moj sluz jakieś 6 dni przed okresem jest bialy i gęsty to cy to normalne,czy tez może to być objaw ciąży??Prosze o odpowiedz:> Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group