Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 3:28 pm    Temat postu: Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuowania rozmowy Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nie ma mowy ze jestem w ciązy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob po 14 dniach od stosunku test ciazowy.
a co był moze wytrysk w srodku? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no był Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli tak to zrob test. jesli byłas blisko owulki to szanse na ciaze sa b. duze.
mam nadzieje ze to planowana ciaza..?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to były dni niepłodne.... siedem dni przed okresem to sie stalo. DOstalam okres normalnie,ale wiesz nadal mam złe przeczucia. Niestety mozna to nazwać "wpadką" Confused

zastanawiam się czy zrobić mam test, czy to nie ma sensu skoro juz dostalam ten okres, a po drugie dni nieplodne? jak myślisz Smile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli niepłodne to nie zajdziesz w ciaze Smile o ile masz regularne cykle. ja na 10 przed okresem kocham sie do konca i nie zaszłam w ciaze Smile
dla własnego spokoju mozesz zrobic test ale na moje oko nie ma mowy o ciazy Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli dostałas normalny okres to nie jesteś w ciązy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haaa.. no to ladnie Wink
upojnych nocy zyczę Wink !


dodano 4 dni później

ehhh.. cos mnie nie pokoi.. BYł ten stosunek, wtrysk we mnie. dni nieplodne.. dostalam okres.; wszystko bylo okej, ale juz drugi dzien wstaje i jak sie "podcieram" mam sluz z odrobina krwi. nie mam pojecia co to jest ? jestem zmartwiona Crying or Very sad

Jeśli chcesz coś dodać korzystaj z opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego Twojego posta. Posty połączyłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to zrób test z krwi...Daje 100% pewności...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 5 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group