Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jürgenka



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: niemcy
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:?: czesc wszystkim, pisze poniewarz prosze abyscie nierobili tego bledu co ja.Mam rocznego synka i w styczniu 07r.kochalam sie z mezem 1 dzien po okresie [color=red][/color]I DZIS ZROBILAM TEST I OKAZUJE SIE ZE JESTEM ZNOWU W CIAZY .niewiem czy sie cieszyc czy plakac ale te dnito sa rozne ale niemacie 100 %pewnosci, wiec prosze zastanowcie sie dobrze.pozdrawiam wszystkich :cry: Jezeli macie jakies pytanie to bardzo chetnie[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jürgenka glowa do gory Smile wiem ze to zaskoczenie duze dla ciebie ale dziecko to wielkie szczescie Smile na pewno sobie poradzisz, trzymam kciuki Smile pozdrawiam goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jürgenka glowa do gory Smile wiem ze to zaskoczenie duze dla ciebie ale dziecko to wielkie szczescie Smile na pewno sobie poradzisz, trzymam kciuki Smile pozdrawiam goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 10:50 pm    Temat postu: Jak to jest gdy dziewczynie się spóźnia okres, jajeczkowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, jak kobieta ma nieregularną miesiączke, czy jak cykl się przedłuża to jajeczkowanie również następuje w śśrodku tego cyklu i czy bezpieczne jest sie kochać w 1 dzień miesiączki bez prezerwatywy?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jajeczkowanie nastepuje jak od pierwszego dnia krwawienia odejmiesz 14 dni... np. cykl trwa 32 dni to jajeczkowanie jest mniej wiecej miedzy 17 a 19 dniem cyklu czyli jak w 1 dniu krwawienia bedzies wspolzyl bez prezerwatywy to nie dojdzie do zaplodnienia ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LoLa84



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 10:50 pm    Temat postu: Przeziębienie a dni płodne... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
W jaki sposób przeziębienie wpływa na dni płodne? Czy opóźnia owulację w czasie, czy może ją przyspiesza? (o ile w ogóle jest jakaś reguła)
Generalnie chodzi mi o to czy zmiana stanu zdrowia zawsze ma wpływ na zmiany cyklu czy jest to raczej sprawa indywidualna (a jeżeli ma wpływ to jak to zbadać).

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy od organizmu... ja jak jestem chora np. na grype i biore antybiotyki to na bank zawsze okres mi sie spozni ale nie musi byc tak u wszystkich... co organizm to inna sytuacja i nie zbadasz tego w jakis tam sposob musisz poprostu byc czujna, jak jestes chora lub bierzesz antybiotyki to lepiej uwazac z sexem i sie dodatkowo zabezpieczac bo roznie to moze byc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to ja się spytam przy okazji o coś.. słyszałam, że na opóźnienie miesiączki mają wpływ czynniki, które dzieją się w pierwszej fazie cyklu. i wtedy wpływają na opóźnienie owulacji. za to druga faza cyklu jest stała. czy tak jest naprawdę? bo jeśli tak, to powiedzmy przeziębienie czy stres po okresie będzie miał wpływ na okres kolejny, a przed nie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak : ja sie uczylam ze druga faza cyklu czyli ta po owulacji trwa zawsze 14 dni... jezeli jakies czynniki zadzialaja przed owulacja wtedy ona sie spoznia, dni plodne sie przesuwaja i tak dalej czyli dokaldnie tak jak napisalas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha. dziękuję barzo Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group