Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie.. Na poczatku miesiaca stracilam dziewictwo, dzisiaj mój chlopak próbowal we mnie wejsc i strasznie mnie bolalo. Czy błona mogła sie zrosnąć? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie. moze nie została do konca przebita?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zostala Wink juz jest wszystko okej.
czuje przyjemnosci , nie ból Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrycja23.24



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 11:40 am    Temat postu: kiedy sa dni płodne. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzień dobry wszystkim mam prosbe czy mógby ktos mi powiedziec kiedy sa dni płodne staramy sie z narzyczonym o dzieciatko od kilku miesiecy i nic....mam nierularne miesiaczki moze to jest powód.
teraz miesiaczke mam od 3 dnia miesiaca kiedy sa dni płódne jezeli jest ktos kto mógby mi poradzic to prosze napiszcie
z góry serdecznie dziekuje .
temat przenosze do odpowiedniego dzialu i przylaczal do pokrewnego tematu. -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wystarczy wykazać odrobinę zainteresowania i poszperać w odpowiednich działach!

Zapraszam tu:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maja2021



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam podobny problem. Móje poprzednie krwawienie trwało od 17.05 do 22.05, teraz powinam mieć krwawienie 14-15.06 (czeekam). Mam nieregularne cykle kochałam się z chłopakiem 08.06, jednak on nie miał orgazmu we mnie, napewno miał tą wydzielinę przed orgazmem. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

PS. własnie liczyłam sobie dni niepłodne wg. http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
wyszło mi że od 7 do 32 dnia cyklu...
no i już teraz sama się pogubiłam. Pomocy, proszę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie doszło do wytrysku w Tobie i masz o do tego 100% pewności, to w ciążę nie zajdziesz.

A następnym razem po prostu się zabezpieczcie...Bo jaką masz pewność, że Twój partner zdąży wyjść na czas? Ja bym nie ryzykowała...8zł na prezerwatywy to chyba nie jest dużo...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maja2021



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko;) dzięki Smile

ps. dostałam dziś okresu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusss_9595



Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 8:34 pm    Temat postu: o Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lo t

Ostatnio zmieniony przez agusss_9595 dnia Nie Cze 28, 2009 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to zapraszam tutaj :

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html

Tu jest napisane dokładnie jak je wyliczyć.

A tak na marginesie...Ja bym kupiła prezerwatywy...

Co do tego który dzień będzie najlepszy na stosunek...No szczerze mówiąc to któryś z niepłodnych.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 6 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group