Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LoLa84



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol1989



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 10:46 pm    Temat postu: Erekcja ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do Was Dziewczyny pytanie. Podczas uprawiania sexu gdy czlonek jest w srodku dochodzi do jakiejs erekcji?? i czy przez To mozna zajsc w ciaze ??. I kiedy sa te dni plodne i nie plodne bo czytam to forum i niektorzy psiza ze nieplodne sa po okresie a niektorzy ze przed okresem:* z gory dziekuje za odpowiedz :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matko kochana, a książkę od biologii się studiowało?
wiesz co to w ogóle jest erekcja, ejakulacja i preejakulacja?
znasz choć w minimalnym stopniu cykl kobiety?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol1989



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi jakbym znal to bym tu nie pisal Smile a Ty nei musisz sie tak odrazu unosic, dziekuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. a w szkole teraz tego nie ucza?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol1989



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 7:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze na studniach ucza, ale w technikum to nie mialem takich tematow:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to google się kłania ;]

Kod:
Erekcja (z łac. erectio) lub wzwód jest to usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z tkanek jamistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu.

Określeniem erekcja najczęściej nazywa się wzwód penisa u mężczyzn (rzadziej powiększenie się łechtaczki lub brodawek sutkowych[1] u kobiet).


Kod:
ejakulacja (łc. eiaculatio) fizjol. wytrysk nasienia u mężczyzny lub samca zwierzęcia (podczas aktu płciowego), zachodzący w wyniku odruchowych skurczów obejmujących cewkę moczową, do której doprowadzona została sperma


preejakulat - płyn, wydzielający się przed wytryskiem w czasie stosunku


więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak, dochodzi do erekcji, gdy członek jest w środku partnerki i jeśli nastąpi wytrysk (ejakulacja) to można zajść w ciążę. stosunki przerywane również metoda antykoncepcyjną nie są ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol1989



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O dziekuje Smile hehe nawet potrafisz byc mila DZiekuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:22 am    Temat postu: czy dni płodne mogą występować tuż przed miesiączką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!!

Od ponad pół roku staramy się o drugie dziecko. Problem w tym, że mam nieregularne miesiączki. Czasem bywa tak, że dwa cyle mam tylko małe plamienia. Ostatni okres miałm 8.03 z reguły cykle mam 30 dniowe. W tym miesiący śluz płodny wystąpił dopiero 2 dni temu a miesiączke powinnam dostć około 7/9.04 \czy jest to możliwe żeby dni płodne występowały tak późno?? Nie mierze temp i nie robiłam żadnych badań a może powinnam. Kiedy powinna zrobić test zakładając że teraz mam dni płodne żeby wszedł wiarygodny?? Dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup testy owulacyjne bo tak na "oko" to ciezko trafic.tym bardziej ze nie masz regularnych cykli... test kosztuje 60-80zł ale sprawdza sie w 99,9 % Razz powodzeniaaa Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 4 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group