Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli doszlo do wytrysku i byłas blisko owulacji to tabletka jest jak najbardziej wskazana
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind ma rację, lepiej dmuchac na zimne.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arves



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy w dni płodne jest 100% pewność że zajdzie sie w ciaze przy wytrysku wewntarz?
Pytanie z innej beczki - czy jezeli przed stosunkiem uprawialem seks oralny, mialem wytrysk do ust, wytarlem penisa i zalozylem prezerwatywe - jest duze prawdopodobienstwo ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do pierwszego pytania to moja odpowiedź brzmi TAK, jeżeli chodzi o pytanie drugie to powiem Ci, że nie ma prawdopodobieństwa zajścia w ciążę, bo była prezerwatywa.. chociaż na przyszłość umyj penisa (najlepiej jeszcze jak oddasz mocz) i dopiero nakładaj prezerwatywę, jeżeli uprzednio dojdzie do wytrysku.. będzie mniej stresu i nerwówki, gdy się opamiętasz, że mogłeś lepiej się do tego przyłożyć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arves napisał:
Czy w dni płodne jest 100% pewność że zajdzie sie w ciaze przy wytrysku wewntarz?

jesli jest sie przed owulacja lub w jej trakcie.. bo komorka jajowa zyje ok 12h wiec wg mnie to jest metoda chybił - trafił. jesli zdazyłes przed obumarciem komorki to ciaza murowana jesli nie to nie Wink

2gie pyt- nie ma szans na ciaze Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arves, co do 1 - szego pytania to: TAK, zgadzam się z koleżankami, bardzo duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, ale nie koniecznie może się udać .. musisz zdążyć przed obumarciem komórki jajowej Wink

a co do 2 - giego pytania: nie ma szans na ciąże pod warunkiem, że gumka nie była dziurawa.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arves napisał:
Czy w dni płodne jest 100% pewność że zajdzie sie w ciaze przy wytrysku wewntarz?


Prawdopodobieństwo jest duże, ale na pewno nie 100%, że będzie ciąża. Napiszę tak: staram się o dziecko od stycznia, współżyję w dni płodne i do teraz-NIC. Ale mam dobrą koleżankę, która zaszła w ciążę po pierwszym miesiącu starań. Oto, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy współżyciu w dni płodne z wytryskiem wewnątrz. Po prostu-jeśli partnerzy są zdrowi-to łut szczęścia. (bądź nieszczęścia-jak kto woli...)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łobuz a badaliscie sie?oboje? co gin mowi o Twoich pecherzykach ?moze masz jakies zrosty,albo maz ma za słabe nasienie..;/ kurde od stycznia i nic.. hmm... a testy owulacyjne? probowaliscie?

Dodano po 1 minutach:

przyszla mi jeszcze jedna mysl.. moze tak bardzo pragniesz zajsc w ciaze ze stworzylas w głowie swego rodzaju "blokade" .. im bardziej chcesz tym trudniej zajsc..?!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola8119



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 7:38 am    Temat postu: Kiedy dni płodne?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z okresleniem dni płodnych. Czy ktoś może mi pomóc? Miesiączki miałam ostatnio 07.07.2010 r. 01.08.2010 r. 31.08.2010 r., 25.09.2010 r., skończyła się 03.10.2010 r. 10,11 października boli mnie podbrzusze, głównie po prawej stronie. Co może być przyczyną?? Czy to owulacja?? W nocy z 03 na 04 października kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem - prezerwatywa, bez wpadki.

---Pisz w odpowiednich działach i tematach. Pytanie przeniesione w odpowiednie miejsce---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola8119, moim zdaniem to ból owulacyjny, zapewne zaczęły Ci się dni płodne .. a jaki jest Twój śluz ?

wykluczam ciążę z powodu zabezpieczonego stosunku i prawdopodobnych dni niepłodnych.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 19 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group