Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola8119



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śluz rzeczywiście jest, ale jaki?? Ciężko mi określić. Wczoraj chyba takie kurze białko, ale już coraz mniej i nie jest już taki rozciągliwy. Nawet miałam dziś wrażenie, że już taki papkowaty. Bardziej "zapachowy". Też właśnie te bóle usprawiedliwiam bólem owulacyjnym. Ale nie jestem pewna. Crying or Very sad

Dodano po 4 minutach:

Mam nadzieję, że to nie ciąża. Ale zawsze uważamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak kurze białko to sluz płodny .. a jak nieciagliwy i grudkowaty to niepłodny. dodatkowo kłucie w jajnikach moze oznaczac owulke
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola8119, to zapewne były dni płodne.

śluz przejrzysty, rozciągliwy o konsystencji białka jaja kurzego to śluz płodny .. dodatkowo temu towarzyszy kucie w jajnikach, czasem dość dokuczliwe oraz ból piersi (nie zawsze).
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola8119



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedzi Tak, śluz jest jak białko kurze, rozciągliwy i raczej coraz mniej. Martwi mnie tylko wzdęty brzuch Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chyba normalne przy dniach płodnych. minie pare dni ,zmieni sie faza cyklu i zmniejszy sie brzuch . spokojnieee Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola8119, często ma się wzdęty brzuch i podczas dni płodnych i przed okresem .. nawet po jedzeniu często też ludzie mają wzdęcia .. moim zdaniem po prostu masz szczyt, czyli jajeczkowanie, ponieważ cię kuje i już ten śluz się kończy .. więc nie masz co się obawiać Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewuszki, mam takie małe pytanie dotyczące dni niepłodnych Wink

mam cykle 28 - 29 dniowe, czasami zdarzy się, że cykl wydłuży się do 33 dni .. dłużej raczej nie .. jeśli stosunek był 26 dnia cyklu (2 dni przed spodziewaną miesiączką) to nie ma szans żeby były to dni płodne Wink ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma Smile
na 2 dni przed @ mozesz nawet zaszalec do konca Razz ale to opcja tylko dla odwaznych Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe, dzięki wind za odpowiedź Wink no, ale jakby nie patrząc to nie ma szans na ciążę, więc dlaczego dla odważnych haha Razz ? znaczy się takich szalonych, szalonych Mr. Green ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowiac dla odwaznych mam na mysli takich ktorym dziecko nie bedzie koncem swiata, bo niby przed @ mozna kochac sie do konca ale zawsze istnieje ryzyko pomyłki i wtedy moze byc za pozno na cokolwiek Smile dlatego trzeba sie liczyc i z taka opcja.
a te szalenstwa sprawdzaja sie tylko i wyłacznie u kobiet ktore maja regularne cykle i znaja b.dobrze swoj organizm Smile Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 20 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group