Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brandsterboy



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, to teraz poważnie mnie wystraszyłaś mala_mi.
Ja jestem przekonany o tym, że po wyjściu miałem jeszcze spory "zapas" przed wytryskiem. Na pewno doszedłem już na zewnątrz, a sperma była bardziej na nodze niż na wargach.. Oddalone o jakieś 3-4 cm wg mojej dziewczyny, a 6-7 cm według mnie.... Efekt "pompki" w członku czułem jak już byłem na zewnątrz, na 100%...

Dziecko jest dla nas końcem świata, jesteśmy na początku studiów...

Co radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaj doklanie ktorego dnia cyklu sytuacja miala miejsce..

Wyjscie na styk tzn. wyszedles i nawet jesli Tobie wydaje sie ze skonczyles na zewnatrz pamietaj o zjawisku kropelkowania (tuz przed wytrsykiem porcja plemnikow zdolnych do zpalodnienia wydostaje sie wraz z preejakulatem).

Ponadto jesli sperma miala tylko kontakt ze sluzem plodnym dziewczyny to ciaza rowniez jest mozliwa (wszystko sie zmieszalo, zaszla reakcja i plemniki mialy otwarta droge do jajeczka).

No to sa konsekwencje stosunku bez zabezpieczenia! tyle się trąbi ze jest to nieskuteczna "metoda". POwinniscie sie liczyc z mozliwoscia ciazy kochaja sie bez zabezpieczenia... no ale koniec umoralniania:

Opcja pierwsza:
Jesli nie minely 72h idzcie do ginekologa po tabletke po (escapelle), ona uniemozliwi zajscie w ciaze, ale jesli ciaza juz bedzie to ona nie wywoluje poronienia, wrecz podtrzyma tą ciąże! Nie mylic tego zz tabletkami wczesnoporonnymi bo to nie jest to samo.

Opcja druga:
Czekać na okres... jesli sie nie pojawi zrobic test ciazowy, najlepiej z krwi BHCG da Wam 100% pewnosc. Ale minimum 14 dni od stosunku! Nie wczesniej, bo nie bedzie on wiarygodny.

Dodano po 1 minutach:

Teraz nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem tylko trzeba sie zmierzyć z konsekwencjami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brandsterboy



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle są nieregularne.. No ale licząc od miesiączki, to 5 (piąty) dzień.
Cała sytuacja miała miejsce wczoraj wieczorem, więc jest jeszcze czas.. Moim zdaniem to nie było wyjście na styk, moim zdaniem wyszedłem spokojnie przed...

Jak duże według Ciebie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od miesiaczki... a ile trwala miesiaczka?

Wczesniej pisales ze ma 24 dniowy cykle a teraz piszesz ze sa nieregularne to jak to w koncu jest? Jesli ma nieregularne cykle to tym bardziej trudno cokolwiek powiedziec kiedy nastapila owulacja... przy krotkich cyklach ona nastepuje szybko i jesli tym razem tez miala 24 dniowe cykle to jestem niemal pewna ze trafiliscie na dni plodne!

Procentowo nikt ci nie poda ze w tej sytuacji jest 60% 70% czy 90% ... na to nie ma reguły... czasem następuje wytrysk w środku w dni płodne i nie ma ciązy a czasem wystarczy taka sytuacja i ciaza gotowa.

Poczytaj o zjawisku kropelkowania na tym forum ... i wtedy zastanow sie czy to ciebie dotyczy czy nie... kazdy ale to kazdy stosunek bez zabezpieczenia jest ryzykowny. Spokojnie przed ? a musiales sobie pomoc? czy wytrysk nastapil automatycznie po wyjsciu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brandsterboy



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Automatycznie po wyjściu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ryzyko jest bo na pewno bylo kropelkowanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile mozna pisac to samo?
skoro nie mineło 72h to na co czekasz? na bociana?
marsz do ginekologa po escapelle.bo w innym wypadku czeka Was koniec swiata.rozumiem ze nie wiecie po co sa gumki.. ;/ Wrrr i teraz bedziecie płakac nad rozlanym mlekiem.
koniec biadolenia.
czas ucieka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest zdecydowana odpowiedz, jest duzo racji w niej, popieram!

To fakt trzeba bylo myslec wczesniej, decyzja nalezy do was. Ryzyko jest duze... ale co zrobicie ... to juz wasza sprawa trzeba bylo myslec wczesniej. A na wmawianiu sobie ze przeciez zdazylem daleko nie zajedziesz i szybko dorobisz sie gromadki....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brandsterboy



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiemy, wiemy... Ten raz był.. yy.. wyjątkowy, inny, zupełnie nieprzewidziany i nieprzemyślany. Głupota z naszej strony - nic więcej.. To był pierwszy i ostatni raz.

Dodano po 18 minutach:

Skoro jest takie prawdopodobieństwo - dobrze idziemy do ginekologa. Dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandruniaa



Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie pytanie. Otóż kochałam się z moim chłopakiem w 22 dniu cyklu. Najdłuższy (w ciągu ostatnich 12) trwał 29 dni a najkrótszy 24. Tak więc wyliczyłam, że dni płodne były +/- od 4 do 18 dnia. Czy pomimo tego powinnam iść do lekarza po tabletkę "po" ? Proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 18 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group