Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lenu0123
nie wiem czy to ma znaczenie ale i tak wynik był by negatywny, twoja panna niejest w ciąży. Nioebyło wytrysku i niebędzie dzidzi.

On twojej dziewczynie okres spóźnia się raczej od stresu.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieje ze to przez stres.... na wszelki wypadek kupie test zeby rozwiac watpliwosci ... wiem ze to raczej nie mozliwe zeby byla w ciazy ... ale wszystko moze sie zdarzyc .. .. badzmy dobrej mysli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale prosze niech mnie ktos uspokoji ... 6 dzien sie okres spoznia ....odchodizmy od zmyslow powoli ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on napisał:
witam razem z dziewczyna mamy probelm otoz ostatnio 18 czerwca uprawialismy petting i wydzielila mi sie plyn preejakulacyjny i njaprawdopodobniej otarlem sie reka o penis a nastepnie wlozylem palec na glebokosc ok 3 cm w pochwe czy jest mozliwe ze zajdzie sie w ciaze
jeszcze dodam ze mojej dziewczynie spoznia sie okres 5 dni ma ostatnio za duzo stresu prawko klotnie itp ale niepewnosc zawsze jest prosze o odp...Sad


to zalezy jakie miała dni? płodne? niepłodne? ktory dzien cyklu? jesli była w trakcie owulacji i sperme ktora miales na rekach wprowadziłes do pochwy to jest szansa na zapłodnienie gdyz sluz kobiecy to dla plemnikow ostny raj Neutral ... dzieki niemu dostaja sie do komorki i dalej juz wiesz co sie dzieje...nie lepiej umyc sie dla spokoju i potem baraszkowac? ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde no ... Sad
nie wiem ktory, jesli miala miec 20 czerwca okres a mysmy to robili to 18 ....
ale ja przypominam ze wytrysku nie mialem ... tylko ten plyn preejakulacyjny...
Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

le no to jak wytrysku nie bylo to mysle ze bedzie ok Smile bo ten plyn to z prostaty jest i tam plemnikow nie ma, jedynie na kilka sekund przed wytryskiem ale wtedy wytrysk odrazu nastepuje wiec jak go nie bylo to i nie bylo kropelkowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamykam z uwagi przekroczenia 40 stronic Razz . wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj-->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp55387.html#55387

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group