Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowilam ze to nie byla ciaza Smile powodzenia Exclamation
Powrót do góry
gothic88



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:07 pm    Temat postu: ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. W tą sobotę byłem u dziewczyny, uprawialiśmy peeting, na początku w ciuchach, później już bez, i mam takie pytanie, bo przypadkiem podczas wytrysku ochlapałem okolice warg sromowych partnerki, lecz sperma nie dostała się do środka raczej(mam nadzieję) tylko została w okolicy choć do końca nie jestem pewny. Dziewczyna jest dziewicą i mam takie pytanie czy jest możliwość, że plemniki przedostaną się przez błonę dziewiczą przy tak małej ilości spermy? Mam 20 lat i nie jestem zbyt poinformowany w kwestii ciąży, jest to moja pierwsza dziewczyna z którą uprawiam nasz "niby" sex:)) także proszę o wyrozumiałość.. z góry dzięki;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gothic napisze po raz ktorys z kolei, obalam mit ktory mowi ze dziewice nie moga zajsc w ciaze! bzdura! ...jasne ze moga, wiec jesli Twoja dziewczyna miala dni płodne, dodatkowo owulacje a sperma ktora znajdowała sie na wargach - dostała sie do jej sluzu to sa szanse na ciaze i nie ma znaczenia czy jest dziewica czy tez nie...na przyszlosc radze uwazac " gdzie sie leje" Razz bo moze byc nieciekawie... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiagosia



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomocyy! ostatnio uprawialam peeting z chlopakiem. bylismy oboje nadzy. znajdowalismy sie w pozycji hmm misjonarskiej lecz nie do konca bo przeciez on nie byl we mnie. zrobilam mu dobrze reka i mial wytrysk w okolice mojego podbrzusza. pozniej jednak sie okazalo ze sperma znalazla sie rowniez na lozku w miejscu gdzie znajdowaly sie moje genitalia. czy to mozliwe ze jestem w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem bardzo nikle szanse na ciaze wiec nie masz sie czym martwic.
Powrót do góry
gothic88



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No toś mnie nieźle pocieszył, mam nadzieję że nie miała dni płodnych bo ma okres nieregularny i ciężko jest trochę to wyliczyć ale chyba tak na oko wyszło nam że płodne ma ok 24.06... Na razie jej nic nie powiem będę czekał niecierpliwie do następnego okresu...eh...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenu0123



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie i bardzo proszę o odpowedź?Uprawialiśmy petting z moją dziewczyną w 9 dzień cyklu zazwyczaj cykle trwają 30-32 dni i po 2 tygodniach zrobiliśmy bobotest wynik był negatywny ale mocz był w otwarrtym pojemniku przez 2 godziny czy to może miec jakikolwiek wpływ?Czy powinienem się denerwowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lenu- pettning i ciaza?! ... Shocked Shocked bzdura! chyba ze podczas pieszczot miales wytrysk w srodku partnerki! jesli nie to spokojna głowa. rodzicami nie bedziecie Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenu0123



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wytrysku nie było tylko płyn przedejakulacyjny prawdopodobnie został przeniesiony ręką do pochwy a z tego co wiem nie ma jednego stanowiska co do obecności plemników w tym płynie;/ Wiem, że prrawdopodobieństwo ciąży jest małe ale mimo to bardzo się stresuję a z tym moczem co pisałem to to, że był w otwartym pojemniku przez 2 h może miec jakiś wpływ na wynik testu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam razem z dziewczyna mamy probelm otoz ostatnio 18 czerwca uprawialismy petting i wydzielila mi sie plyn preejakulacyjny i njaprawdopodobniej otarlem sie reka o penis a nastepnie wlozylem palec na glebokosc ok 3 cm w pochwe czy jest mozliwe ze zajdzie sie w ciaze
jeszcze dodam ze mojej dziewczynie spoznia sie okres 5 dni ma ostatnio za duzo stresu prawko klotnie itp ale niepewnosc zawsze jest prosze o odp...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group