Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Wink ja jakos panicznie sie boje Very Happy nie wiem nawet ona mnie uspokaja, a ja wszedzie widze haki xD poprostu szal xD
Dziekujeeee , ale hmmm skoro wytarlem i umylem i znowy wytarlem i jeszcze raz wytarlem mala jest szansa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie Smile rozumiem ze na rece miales sperme a nie płyn tak? bo w tym płynie nie ma plemnikow- pojawiaja sie dopiero przed wytryskiem Smile plemniki aby przezyc potrzebuja kobiecego sluzu a nie recznika hehe Smile malusie szanse Wink spoko.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie nie . sluchaj jeszcze raz, na rekach moglem miec tylko ten plyn, bo wytrysk byl w ustach, a pozniej nie dotykalem czlonka juz, no moze tylko za pracie jak chowalem do spodni. a reke mialem wilgotna przez jej sline ktora byla na praciu, ale i tak umylem dlonie.. oto mi chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po umyciu rąk mydłem a potem wytarciu ich w ręcznik to wszystkie plemniki już zostały całkowicie unicestwione i nie ma mowy o żadnej ciąży. jak rany...

ps. no a jak już nawet spermy na łapach nie miałeś przed umyciem, to ja już nie wiem, co to za dziwne pomysły Ci do głowy przychodzą Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh to tym bardziej nie masz co sie martwic Smile Emilka rowniez dodaje Ci otuchy Razz. nie ma zadnych obaw Smile mozecie spokojnie czekac do okresu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola18



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej to znowu ja niby boje sie juz mniej ale troche jednak tak .Jetsem przewrazliwiona na tym punkcie i zarz wymyslam sobie jakies dolegliwosci i mnie to wkurza mam nadzieje ze bedzie wszystko ok a najgorsze ze okres powinnam miec dopiero na koniec miesiaca i te czekanie jest najgorsze.Wiem ze to glupie no ale cóż obiecałam sobie ze juz koncze ztymi wyglupami bo potem sie tylko pzrejmuje buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedzi Wink heh dzisija caly dzien czytalem to forum i dodam je do ulubionych Wink Dziekuje jeszcze raz za pomoc i nie wysmiewaniu sie z problemow, mimo ze mam 20 lat to moja edukacja jest gorsza niz w liceum, ahhh ta szkola...i edukacja dzieci..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Es czytajac forum napewno dowiesz sie wiecej niz w liceum Razz jestem pewna. pozdrofki Very Happy miłej lektury zycze,bo troche postow jest Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ,wiem czytalem juz, ale chcialem sie upewnic na wlasnym przykladzie Wink Dziekuje za slowa otuchy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam ponownie Wink
Ania zawsze dostawala wysypki przed okresem na twarzy, wiecie o co chodzi Wink ma juz tego duzo Wink pozatym wcozraj bolal ja brzuch[nie wiem gdzie was to boli] no tam niziutko, mowila ze tak jak zawsze, noi piersi ja bolaly Smile
Miesiaczne ma dostac 14-16 stycznia, dzisija nie bylo, co myslicie o tym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group