Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie bede ukrywac ze w ciazy wystepuja plamienia,ale miejmy nadzieje ze dostaniesz okres. Jestem przekonana ze tak bedzie, za dobrze sie zabezpieczaliscie zebys miala szanse na zajscie...dokładna higiena i ostroznosc napewno nie ida z ciaza Wink
I nie denerwuj sie tym co napisałam bo wcale nie musi to znaczyc ze jestes w ciazy Razz
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Sro Lut 28, 2007 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilwomen



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje, bede cierpliwie czekac!


Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:18 pm    Temat postu: Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.3) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z uwagi przekroczenia 40 stron - otwieram nowy temat. prosze tu kontynuowac rozmowe Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka mam nadzieje ze sie nei mylisz... i ze masz racje ... tylko zastanawia mnie fakt czemu okres spoznia sie az 6 dni ...Sad
dziekuje za pomoc dobrzy ludzie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6 dni to wbrew pozorom nie tak duzo Smile
a miala jakies stresy lub cos w stylu takiego zeby okres sie mogl spoznic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano miala: cala masa stresu z prawkiem, klotnie ....no a moze tez te temperatury robia swoje ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to masz już odpowiedz, stres... Mi sie też lubi od stresu spóźniać
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obyscie dziewczyny mialy racje ....
a teraz tylko czekac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a okresu, jak nie bylo tak nie ma... help .!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dosia



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 12:03 pm    Temat postu: ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko.. ostatnio koło 7 czerwca uprawiałam z chłopakiem seks analny. boję sie ze sperma mogła przedostac sie do pochwy. czy sperma mogła spłynąć do pochwy?? niby wytarlismy sie ręcznikiem. czy mogłam zajść w ciążę ?? prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group