Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No rajstopy i majciochy i podpaska ... A twój chłopak to heros i jego plemniki mają zdolność teleportacji. Ludzie sory naprawde rozumiem tych co się denerwują że coś jest nie tak przez jakąs palcówke lub coś tam innego ale nie przez ubranie. Naprawde kolezanko poczytaj o ciąży bo marna twoja wiedza aż mi to prowokacja zaleciało spoczątku. Moja rada doucz sie a potem weź sie za dalszą zabawe bo niedaj Boże a możesz się nabawić kłopotów.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
riven



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludziska pomocy, bo stres mnie zeżre Very Happy

Sprawa wygląda tak:

Rano się masturbowałem, ale wziąłem prysznic itp. Po południu poszedłem do dziewczyny, gdzie się trochę pobawiliśmy (oczywiście umyłem rączki przed wszystkim). Pieściłem ją palcami (starałem się nie wkładać ich głębiej niż pół palca) i teraz pytanie: czy jest szansa, że moja dziewczyna mogła zajść w ciążę?

Mój członek nie miał żadnego kontaktu z jej narządami i jej bielizną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perez



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing

---- edit by Pituszka
Jezeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz tego typu postow bo tylko zasmiecaja forum!
pozdrawiam


---edit by Wind_Of_Hope---
PEREZ ! spokoj ma byc, nie pisz wiecej niz 3 emotow obok siebie.. my Ci pomagamy a Ty na zlosc? uu nieładniee...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
riven



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co się śmiejesz kolego? Ja dopiero wkraczam w tą sferę, a takie fora są właśnie po to by rozwiac moje wątpliwości.

Mam nadzieję, że odpowie mi ktoś kompetentny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

riven nie ma mozlowosci zeby twoja dziewczyna byla w ciazy wiec spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
riven



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
riven nie ma mozlowosci zeby twoja dziewczyna byla w ciazy wiec spokojnie Smile


Dzięki, odetchnąłem z ulgą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Wink
ostatnio z moja ukochana uprawialismy peeting Wink NIe bylo by w tym nic dziewnego, ze po powrocie do domu, czula bol i zauwazyla kilka kropelek krwi na majteczkach. Pewnie cos uszkodzilem ale nie o tym chce pisac.Smile
Moje pytanie brzmi jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze, kiedy kilka dni po tym w/w wydarzeniu, bawilem sie z moja MIsia znowu,Wink Powiem wam ze wziela do buzi, i sie bawila chwilke Wink, pewnie plyn wyplynal, ale w tym czasie kazala bym sam dokonczyl w jej ustach. wiec objalem dlonia przyrzad, byl mokry, ale wytrzyslem chwile pozniej do ust. chowajac pozneij go do spodni. Reka byla wilgotna. Wytarlem ja w koc i w Cialo. calowalismy sie jakies 5-10 minut. pOCzym to ja mialem sie bawic paluszkami , poszedlem umyc dlonie dokladnie , byly suche juz. Mylem je okolo minuty z mydelkiem. wytarlem w recznik. i po ok 5 minutach pozniej zaczalem se bawic:) Byl to 16-17 dzien cyklu. jest jakas mozliwosc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Es od orala w ciaze nie zachodzi sie Razz prosze Cie juz nie moge tych bredni słuchac Razz Razz skad u ludzi taka niewiedza, moze powiesz mi? Smile psychika dyktuje co innego a rozum co innego? nie czaje Smile ale do rzeczy.
rece umyles wiec wszystko jest ok. do ciazy potrzebny jest wytrysk a palce go nie maja Razz 17 dzien cyklu to koncowka dni płodnych Smile wg mnie szanse nikłe Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie chcialem sie tylko upewnic, bo po 2 dniach zaczal ja polec po prawej stronie cos ala wyrostek lub jajowod, ale juz nie boli. dzisija jest 21 dzien i ja bolal zoladek . wiec wiesz, mnie sie sumuje wszystko w jedno..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli zaczyna kłuc tzn ze zbliza sie owulacja.. Smile tzn nie moze kluc cały czas, tylko pare godz Wink 17 dzien..hmmm niby owulacja jest 14 dnia ale rowniedobrze moze wystapic i 17 Smile moze to i byla owulacja. a bol zołądka?hmm...moze cos zjadła.. nie ma co sie martwic Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group