Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale wątpie chyba że tak sobie leżeli;P co by nie mówić z naga dziewczyną w łóżku tak po prostu sie nie zasypia ;] Razz

no ale od leżenia dzieci nie ma;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
co by nie mówić z naga dziewczyną w łóżku tak po prostu sie nie zasypia ;] Razz


no a widzisz, podczas moich pierwszych wakcji z ukochanym, troszke za duzo wypilam i polozylam sie obok niego nago, razem spalismy, ja taka gola a on obok i anwet mnie nie dotknol Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra ale byłaś pijana;] ja bym pijanej dziewczyny nigdy w życiu nie dotknoł ; ] to jest co innego;P o pijana dziewczyne sie dba zeby jej nic sie nie stało zeby jej ciepło było i zeby spałą wspokoju;] (najgorsze uczucie na ziemi;] budzisz sie rano jeszcze pijany jak wór i jest otwarte okno Ty oczywiście śpisz na kanapie albo fotelu bez koca i jest Ci niezmiernie zimno ale jesteś tak zniszczony że nie chce Ci sie wtaćRazz Very Happy czyż to nie dramatyczne:D tragizm katharsis hehe:D wybaczcie drobną dygresje ale mi sie skojarzyło strasznie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt ale ja wtedy nie bylam pijana na umor tylko troche wypita wiec mialam ochote na conieco ale on mnie szanowal i nie skozystal - ale mi wtedy zaimponowal ze ho ho Wink
dobra bo odbiegamy od tematu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam zasade, że pijanych dziewczyn nie dotykam;] nawet jak jestem pijany;] i jak narazie wytrwałem w tej zasadzie;] to jest takie troche żenujące i poniżajace dla dziewczyny...wiec jakoś mi to nie podchodzi;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tym zenujacym to sie zgadzam ale jak nie jestes w zwiazku bo jak masz stalego partnera to zcasami sie wypije i jest sexik Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


yyyyy tworzy sie mały offtopik nie sadzicie ? Razz Wink niedługo zamiast ciazy beda opowiesci wakacyjne Smile 0dsyłam na PM

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasi_A.:)



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 2:41 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko...czy jesli przez ostatnie 3 dni boli mnie jajnik...i troszke bolał krzyz...a nawet bardzo.....piersi mam nabrzmiałe to czy moze to byc oznaka ciąży?....bo watpie zeby to były oznaki miesiaczki bo powinnam ja dostac dopiero za 11 dni..Neutral..a owulacje juz miałam....kiedy sie kochałam z chłopakiem miałam dni płodne ale z tego co pamietam prezerwatywa była cała..ale z tym to nigdy nie wiadomo....jak ktos ma pecha..prosze odpiszcie..:*
zapomniałam dodac ze przytyłam porzez ostatni tydzien kilo....i moj brzuch jakims dziwnym sposobem wydaje mi sie wiekszy..tam na dole....ale moze to juz urojenia....

---edit by Pituszka
Jezeli chcesz cos zmienic lub dodac uzyj obcji "zmien" ktora znajduje sie w gornym prawym rogu kazdego posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała18



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka hmm.. mysle ze była taka sytuacja... dzien po okresie (nie wiem czy plamki brazowe rowniez zaliczaja sie do okresu) kochałam sie z chlopakiem wytrysk nie był w srodu ale kolo narzadów ( czyli o ile sie doczytałam mozliwosc była aby plemniki mogły dostac sie do srodka) pozdrawiam


P.S dodam jeszcze ze temperatura (w pochwie) wynosiła 37.3 a po chwili gdy jeszcze raz sobie mierzyłam wynosila 36,7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia moim zdaniem nie masz sie co martwic ze to ciaza Smile byla prezerwatywa wiec moim zdaniem jest ok, a te objawy moga juz oznaczac okres bo moze przyjdzie wczesniej, kto wie Wink ja czasem juz odrazu po owulacji mam wlasnie oznaki zblizajacego sie okresu, a ten brzuszek to za wczesnie i na pewno ci sie wydaje Smile

mala18 brazowe plamki to jest koncowka okresu wiec to jeszcze jest okres - wtedy sa dni nieplodne, a nawet jezeli to bylo dzien po okresie to jak nie masz krotkich cyklow to tez byly dni nieplodne wiec nawet jak sie cos dostalo do srodka to mysle ze ryzyka nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group