Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:40 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i kolejny nowy temat specjalny. Poprzedni miał już 40 stron:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać


Ostatnio zmieniony przez drapaka dnia Wto Paź 09, 2007 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yxia



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:06 pm    Temat postu: czy jest mozliwa ciaza bez zadnych objawow ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. tak sie zastanawiam, czy jest to / co napisalam w tytule/ mozliwe. moze zaczne od poczatku. z chlopakiem kochalismy sie w lipcu (8 niedz /9 pon ) ,od 3 (wt) lipca mialam okres w 8 sie konczyl ; no i jak to bywa ...cos peklo. ;/ ... nastepny okres mialam w 28 dni po poprzednim (31 lip) i w sumie byl taki jak zawsze . Ale zdaje mi sie ze brzuch mi sie powiekszyl . czy jest to mozliwe ? ze jakbym byla w ciazy to juz by urosl ? czy to sa poprostu moje urojenia? dzieki wielkie za odpowiedzi

---edit by Pituszka
Temat zostal przeniesiony do tematu specjalnego "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie ma takiej mozlowosci zebys byla w ciazy... kochaliscie sie z dni nieplodne wiec spokojnie Smile z tm brzuchem to ci sie cos chyba wydaje tylko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wychodzi letnie obżarstwo lodami Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yxia



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:27 am    Temat postu: hi hi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wole juz zeby to byl brzuch z nadmiaru jedzonka niz z tego drugiego powodu ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinka12



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 3:34 pm    Temat postu: czy jestem w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziwczyny.. pomozcie mi kochałam sie z chlopakiem w nocy 18sierpnia a ostatni okres miałam 2sierpnia mysle,ze mogly byc to jeszcze dni plodne odbylismy dosc dlugi stosunek przerwany-on w ogole nie miał wytrysku....Pomozcie mi !

---edit by Wind_of_hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Temat przeniosłam do odp. działu "czy jestem w ciazy?(part.7)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolinka12 jesli chłopak nie doszedł w Tobie to nie jestes w ciazy..inaczej by sprawa wygladała jakby wytrysk nastapił wewnatrz..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedy ludzie zaczna stosowac przynajmniej gumki i przestana mniec wieczy problem... jestem w ciazy czy nie jestem ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skidoo napisał:
kiedy ludzie zaczna stosowac przynajmniej gumki i przestana mniec wieczy problem... jestem w ciazy czy nie jestem ??


nigdy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie i w tym tkwi problem... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group